***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #856
    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Näh, leits jõudis juba ette. NBA-s on 4 korda juhtunud ka quadruple-double ehk 4 viiest ja kõrgkoolide tasemel kord ka quadruple-double ehk kõik need viis statsi kahekohalised.

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #857
      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
      Näh, leits jõudis juba ette. NBA-s on 4 korda juhtunud ka quadruple-double ehk 4 viiest ja kõrgkoolide tasemel kord ka quadruple-double ehk kõik need viis statsi kahekohalised.
      Loogiliselt tuletaks, et bolditus sõna peaks olema äkki "quintuple".

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #858
        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

        Täpselt nii peakski :D

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #859
          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

          Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          ole sa tänatud hea inimene:)

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #860
            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
            Veidi meenutab sellist asja, mida kasutatakse toidu aurutamiseks. Paned vett poti põhja ja siis sellise jublaka potti ja kartulid peale. Kartulid vett ei puutu ja ainult aur tuleb alt. Aga kurat teab.
            yeah... selleks ta sobiks küll.

            tänke sir!

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #861
              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

              Triobetis on buddy transfer?

              Comment

              • Mandre
                Jube Noob
                • Mar 2009
                • 196

                #862
                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                Triobetis on buddy transfer?
                Jah
                Betsafe Latvija totalizators, spēļu automāti, live kazino & pokers. Pievienojies un saņem 20eur bezriska likmi un 20 bezriska griezienus spēlē Gates of Olympus!

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #863
                  Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                  swing ja swong.. kumb siis +EV'd ja kumb -EV'd tähendab?

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #864
                    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                    aitäh.

                    Comment

                    • Madis_89
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 841

                      #865
                      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                      //// says:

                      ise nvähe põdesin et äkki ei lähe välja ka
                      ennem kui koju jõutsin
                      pele ristit oli juba normal
                      proovisin nii inteli kentne olla kui sain
                      Cool story bro'lt.

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #866
                        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                        Seoses pettuste arvu suurenemisega seadsime rahavahetustele piirangud ja ainult suurema usaldusväärsuse ning postituste arvuga kasutajad said teha rahavahetusi. Kahjuks too muudatus pälvis kasutajate poolt, kellel ei olnud piisavalt postitusi või usaldust, väga palju pahameelt ja meelehärmi. Rahavahetus kutsus ligi uusi kasutajaid, kes eirasid ilmselgelt foorumireegleid ning tihti lõhkusid PokkeriProd.com foorumi sõbralikku õhkkonda. Seetõttu otsustasime, et alates 1. veebruarist 2010 on PokkeriProd.com foorumis kõik rahade vahetused täielikult keelatud s.h. ka läbi PM'ide. Kes eirab reeglit, saab ka vastava karistuse.

                        Otsus on lõplik ning ei kuulu enam ümbermuutmisele. Andsime mitmeid võimalusi, aga kahjuks osad kasutajad sellest aru ei saanud. Kõige suuremad kaotajad ongi kasutajad, kes kõige rohkem protesteerisid uue rahavahetuse poliitika vastu ning nende pärast peavad kahjuks kannatama ka kõik ausad ja korralikud foorumlased

                        Tuleb mõista, et meie foorum on pokkerifoorum, kus peamine on pokkerimängijate arendamine ja nende mängu parandamine, mitte aga rahade vahetamine ning diilide küsimine. Meie peamiseks poliitikaks oli minimaalne reklaam, pokkeriõppe jagamine - ja keskendumine ning sõbralikkus. Kahjuks kaks viimast, eriti viimane on hakanud vaikselt lahtuma. See on meie foorumile lubamatu.

                        Seetõttu administraatorite ja moderaatorite peamine ülesaanne 2010. aastal ongi taastada vana hea PokkeriProd.com pokkerifoorum (rõhk sõnal "POKKERI") ja kaotada ära negatiivsus ning vaenulikkus. Vajadusel võtame kasutusele kõige rangemad meetmed, mida rakendame kasutajatele, kes ei saa aru meie foorumi eesmärkidest ning õõnestavad meie foorumis rahulolu ja sõbralikkust.

                        Lõpetuseks tahaks öelda, et peale sõbralikkuse proovime edasi arendada pokkeriõpet ja tõenäoliselt avapaugu tulistab vennas TIGRANO oma uue ja huvitava projektiga.

                        PokkeriProd.com juhtkond loodab, et kasutajad mõistavad muudatuse vajalikkust. Me võiks pidevalt "bännida" pettureid ja kommuuni õõnestajaid, aga see on jällegi üks negatiivne tegu, mis pikemas perspektiivis mõjub foorumile halvasti.

                        PokkeriProd.com juhtkond.

                        Comment

                        • Kris
                          Grinder
                          • Mar 2009
                          • 860

                          #867
                          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                          ...

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #868
                            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                            okei. vabandused. ei olnud teadlik sellisest reeglist.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #869
                              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                              Huh joppas, kõndisin saastamarkestist mööda, mingi koer oli rihma otsas seal, läksin pisut liiga lähedalt ( mingi närvihaige hundikas ka ) oleks peaaegu pureda saanud, üritas peale lennata , luckbox toimib irl'is vähemalt.

                              Comment

                              • Kris
                                Grinder
                                • Mar 2009
                                • 860

                                #870
                                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Huh joppas, kõndisin saastamarkestist mööda, mingi koer oli rihma otsas seal, läksin pisut liiga lähedalt ( mingi närvihaige hundikas ka ) oleks peaaegu pureda saanud, üritas peale lennata , luckbox toimib irl'is vähemalt.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...