***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • OskarR89
    Julm Donk
    • Dec 2009
    • 81

    #601
    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Selja tagant käest rabamine ja kinni hoidmine ei ole küll mingisugune 60/40 olukord. Ei üritanudki ju palli mängida, täiesti õigustatud kollane.

    Comment

    • Trakko
      Julm Donk
      • Dec 2008
      • 44

      #602
      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      No see on siiski vaieldav, ma olen kindel, et kõik kohtunikud teist kollast poleks andnud. See on nii ja naa selline 60:40 olukord, aga noh ManU mängu hävitas see Rafaeli eemaldamine täielikult.
      Võta oma pea SAFi persest välja ja face the fact - kiirrünnaku takistamine sellisel moel on 100 % kollane (eriti sellisel viisil).

      Comment

      • Kris
        Grinder
        • Mar 2009
        • 860

        #603
        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

        Ruunil oli pärast silm kergelt märg, kahju hakkas : /

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #604
          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

          Mida sa t**a mölised üldse ? Ma ütlesin ,et see on vaieldav, mitte et õõõõ kohtunik pani ülimööda olukorraga. 100% teine kollane ja väljakult eemaldamine?? Keskkaitsja oli ka omas positsioonis.

          Comment

          • Trakko
            Julm Donk
            • Dec 2008
            • 44

            #605
            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

            Kui sa vähegi jalgpalliga seotud oled, tead, et kohtunik ei tohi arvestada sellega, kas on esimene või teine kollane. Ilmselgelt mitte.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #606
              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

              No reeglite järgi jah mitte, aga väga tihti halastakse selliste asjade peale, siis võiksid alati need punased olla, aga no ei ole. Võibolla siin tasub ka võtta sõna kohtunike kallal, kes sellist mängujoont on järginud ja inimeste suhtumise sellele tasemeni viinud. Eks kohtuniku otsused on tihti peale subjektiivsed, sellepärast ma ütlesingi, et vaieldav.

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #607
                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                Algselt postitas inward Vaata postitust
                Mida sa t**a mölised üldse ? Ma ütlesin ,et see on vaieldav, mitte et õõõõ kohtunik pani ülimööda olukorraga. 100% teine kollane ja väljakult eemaldamine?? Keskkaitsja oli ka omas positsioonis.
                sellised postid võiks ära kustutada. tasemel "**** sa mölised" tehtud mõtteavaldused ei anna foorumile mingit lisaväärtust.

                teine asi - õppige väärikalt võitma/kaotama. kui teie lemmikmeeskond võitis/kaotas siis tuleb sellega leppida mitte mäda ajada. ma oleks ka tahtnud et manu oleks edasi saanud aga nii ei juhtunud ning kellegi ***** saatmine enam olukorda ei muuda.

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #608
                  Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                  Algselt postitas inward Vaata postitust
                  Eks kohtuniku otsused on tihti peale subjektiivsed

                  vale. objektiivne vilistamine ongi kohtuniku töö, ja põhjus, miks ta platsil üldse on.

                  Comment

                  • Trakko
                    Julm Donk
                    • Dec 2008
                    • 44

                    #609
                    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                    Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                    sellised postid võiks ära kustutada. tasemel "**** sa mölised" tehtud mõtteavaldused ei anna foorumile mingit lisaväärtust.

                    teine asi - õppige väärikalt võitma/kaotama. kui teie lemmikmeeskond võitis/kaotas siis tuleb sellega leppida mitte mäda ajada. ma oleks ka tahtnud et manu oleks edasi saanud aga nii ei juhtunud ning kellegi ***** saatmine enam olukorda ei muuda.
                    Nõustun täielikult, aga arvan siiski, et selline olukord pole vaieldav. kõik minu poolt.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #610
                      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                      Minu meelest ma polegi siin midagi vingunud, vaid kaotasingi väärikalt. Soovisin õnnegi Bayerni poistele, mingi vend hakkas kohe külge mu kommentaarist, et punase olukord on vaieldav. Selles polnudki asja point.
                      Vahel saavad pisut kehvemad meeskonnad edasi, Bayern võitles väärikalt lõpuni. Good job.

                      Comment

                      • Trakko
                        Julm Donk
                        • Dec 2008
                        • 44

                        #611
                        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Minu meelest ma polegi siin midagi vingunud, vaid kaotasingi väärikalt. Soovisin õnnegi Bayerni poistele, mingi vend hakkas kohe külge mu kommentaarist, et punase olukord on vaieldav. Selles polnudki asja point.
                        Vahel saavad pisut kehvemad meeskonnad edasi, Bayern võitles väärikalt lõpuni. Good job.
                        Kahju, et täna sitem meeskond edasi ei saanud.

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #612
                          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                          Bayern võitis ju, või ei?

                          Comment

                          • Trakko
                            Julm Donk
                            • Dec 2008
                            • 44

                            #613
                            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                            No võitiski ju?!

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #614
                              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                              Algselt postitas Trakko Vaata postitust
                              Kahju, et täna sitem meeskond edasi ei saanud.
                              Sai ju, mis mängu sina vaatasid ?

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #615
                                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                                Olete ikka piisavalt vanad, et pokkeriga tegeleda?

                                Comment

                                Working...