Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
Dilemma - kui mul on telefon, kodu- ja autovõtmed ja rahakott, kannan teksapükse ja rahakotti ei tohi panna ei jope- ega tagatasku, siis kuhu ma selle panen? :D
Edit: peaks selles uues saates Ajujaht, Miljoniidee vms välja pakkuma, et tehke telefoni-rahakoti 2 in 1.
Algselt postitas vsiu100
Vaata postitust
Edit: peaks selles uues saates Ajujaht, Miljoniidee vms välja pakkuma, et tehke telefoni-rahakoti 2 in 1.


Comment