***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #406
    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    ei saa aru, kuidas inimesed viitsivad pidevalt habet ajada. ma pole juba tükk aega viitsinud
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #407
      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

      mõni ei käi juuksuris, mõni ei aja habet, mõni ei viitsi pesta - maailm on kirju.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #408
        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

        lol at pesemine :D
        juuksuris ma kyll ei viidsi käia ... 3 kuud juuksed peas, korra kiilaks, saabki peanahk hingata rohkem ja kyll nad tagasi kasvavad :D

        Comment

        • KeRRRt
          Grinder
          • May 2009
          • 774

          #409
          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

          icic. ma pole 2 aastat juuksuris käinud. mugav vend vist

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #410
            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

            pesemise kohta käib mitu head kõnekäändu:
            Laisad - need pesevad, virgad - need kratsivad.
            Suur sitt - see kukub ise maha, väike sitt - see pole mingi sitt.

            btw.. ma hakkasin siin mõtisklema, et kui mul nüüd Starsis saab depo boonus vabastatud, siis võiks kuhugi mujale kolida, sest stellarid ja muud nänn mulle ikkagi mõistlikku rakebacki ei anna goldstarina... siis kuhu huvitav...

            eelduseks on rakeback, ja HEMi toimimine ja et oleks FR laudasid NL50-NL100 võtta

            Comment

            • low-flow
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1208

              #411
              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

              Ei viitsi päris uut teemat teha, nii et tulistan siia

              Küsimus lihtne: miks nii mõnedki tublid regularid jätavad FR NL50 limiidi vahele. Et keevitavad NL25 korraliku rolli kokku ja otse NL100-sse?

              Comment

              • qjet
                Grinder
                • Apr 2009
                • 806

                #412
                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                lol at pesemine :D
                juuksuris ma kyll ei viidsi käia ... 3 kuud juuksed peas, korra kiilaks, saabki peanahk hingata rohkem ja kyll nad tagasi kasvavad :D
                hahaha mul samamoodi :D

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #413
                  Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                  Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                  Ei viitsi päris uut teemat teha, nii et tulistan siia

                  Küsimus lihtne: miks nii mõnedki tublid regularid jätavad FR NL50 limiidi vahele. Et keevitavad NL25 korraliku rolli kokku ja otse NL100-sse?

                  Mina proovisin sel moel ja sain ühe kehva sessi najal aru, et üleminek summades oli liiga karm ikka. Mitte rolli mõttes, vaid selles osas ,kuidas näiteks sulle mõjuks -8BI sess NL25s vs NL100s? Alateadlikult peale seda juba kehvem tunne uuesti laudadesse istuda. Nüüd nügin NL50 ja ehkki tundub tõesti, et laudu oli NL100s vaat et rohkemgi ja paremad, ei roni enam enne sinna, kui NL50st jagu ei saa!

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #414
                    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                    oot, aga kus kurat te kannate te neid telefone, rahakotte ja v6tmeid kui mitte taskus?
                    Ma neid algklassist saati teksa taskutes kandnud, pole veel kordagi ära varastatud.

                    kas lucky v6i vargad teavad, et rahakoti vahel aind 6lleraha? :D

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #415
                      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                      mina kannan ka võtmeid,rahakotti ning mobla taskus. Ma ei saa üldse aru,miks neid jopetaskus hoida :D?

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #416
                        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                        telefon puusapeal.. rahakott tagataskus... autodokumendid teises tagataskus.. korteri ja autovõtmed paremal pool ees taskus.. nätsupakk ja mälukaardid vasakus taskus.. rohkem kraami ei olegi:-D autovõti on sellin ehea.. käib puldi sisse peitu, ehk ei sega ka istudes vms.. töö juures või kodus korjan rahakoti ja mobla laua peale..

                        Comment

                        • atsetoon
                          Joomas õlut Atsetooniga
                          • May 2009
                          • 1105

                          #417
                          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          pesemise kohta käib mitu head kõnekäändu:
                          Laisad - need pesevad, virgad - need kratsivad.
                          Suur sitt - see kukub ise maha, väike sitt - see pole mingi sitt.

                          btw.. ma hakkasin siin mõtisklema, et kui mul nüüd Starsis saab depo boonus vabastatud, siis võiks kuhugi mujale kolida, sest stellarid ja muud nänn mulle ikkagi mõistlikku rakebacki ei anna goldstarina... siis kuhu huvitav...

                          eelduseks on rakeback, ja HEMi toimimine ja et oleks FR laudasid NL50-NL100 võtta
                          FTP?

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #418
                            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                            rahakott-tagataskus, suitsupakk ja autovõti(käib kah võti peitu)-vasakul ees taskus ja telefon ja välgumihkel paremal ees, ülejäänud nätsud ja muu pask kõik autos.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #419
                              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                              http://forumserver.twoplustwo.com/29...st-pic-748605/






                              lolllllllllllll

                              vaadake lehed läbi, seal on ilgelt häid tuuninguid :D

                              Comment

                              • IamAllin
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 1653

                                #420
                                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                http://forumserver.twoplustwo.com/29...st-pic-748605/






                                lolllllllllllll

                                vaadake lehed läbi, seal on ilgelt häid tuuninguid :D
                                jap 18 lehel olev stanley cup tuuning on nuts:D

                                Comment

                                Working...