***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #361
    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    viis enam pole ammu, nime ei m2leta, kuid viimati käisin oli see 14 euri .. kesk soomes sarnane asi 8 euri

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #362
      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

      Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
      uhhhhhhh. lido on hea??????? tavaline koolisöökla ju?
      sa oled siuke karl friedrich resto tyypi inimene, et 500 eek peaks min praad olema ja saad 3x3 cm yli fancy liha tyki?

      Comment

      • marxiku
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 471

        #363
        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        viis enam pole ammu, nime ei m2leta, kuid viimati käisin oli see 14 euri .. kesk soomes sarnane asi 8 euri
        nojah siis kui ammu sai käidud oli ikka alla 10ne. Üle 210 maksta pole teab mis odav. Rämps toit nagunii.

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #364
          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          sa oled siuke karl friedrich resto tyypi inimene, et 500 eek peaks min praad olema ja saad 3x3 cm yli fancy liha tyki?
          sa siuke pool tundi rasva sees ligunenud praekartulite ja pihvi mees kellele meeldib järjekorras seista lakk-kingades buffeefännidega?

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #365
            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

            Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
            sa siuke pool tundi rasva sees ligunenud praekartulite ja pihvi mees kellele meeldib järjekorras seista lakk-kingades buffeefännidega?
            buffee on nuts, stfu

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #366
              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

              mmm, gastronoomiaflame

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #367
                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                sa siuke pool tundi rasva sees ligunenud praekartulite ja pihvi mees kellele meeldib järjekorras seista lakk-kingades buffeefännidega?
                ei .. olen pasta inimene pigem .. kuid lidos on ka imo jumala okei toite, tlnas pole küll käind, kuid l2tis on .. obv ei pea minfeid 3m pikkuseid ja rasvas ligunenud vorste võtma ... saab ka yli nutsi kala

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #368
                  Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                  Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                  sa siuke pool tundi rasva sees ligunenud praekartulite ja pihvi mees kellele meeldib järjekorras seista lakk-kingades buffeefännidega?
                  Obv on järjekorras olemata aga 2+ korda kauem oodata ja 3+ korda suuremat hinda maksta ballam.

                  Comment

                  • ok2aa
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1903

                    #369
                    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                    gimme a break, lido ei ole mingite standardite järgi hea.

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #370
                      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                      eelistan ka restosi. Võib noobel tunduda, aga tõesti ei viici kalsakatega ja taskuvarastega maid jagada!

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #371
                        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                        Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                        sa siuke pool tundi rasva sees ligunenud praekartulite ja pihvi mees kellele meeldib järjekorras seista lakk-kingades buffeefännidega?
                        Restodes ei käi aga Lido on igasugustest baaridest ja pubidest kõvasti etem IMO. Ei pea ootama + näed mida sa sööd(ei juhtu seda, et sulle tuuakse mingi väike lihanässakas lauda ja kui sellega oled lõpetanud ning kõht ikka tühi siis ootad veel mingi 15 minti järgmist asja) + hind kordades odavam. Ja toidud on väga head.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #372
                          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                          ma olen paaris restos käinud tartus .. ok ei vaidle vastu, söögid on ok .. kuid tra see aeg, kui kaua seda tehakse ., siuke tunne oli kord gruusia omas siin, et l2ksid fcking veist jahtimma karjamaalt...

                          pubides on ka v2ga h2id sööke, ei pea vütma standard pubi ama ala mingi praekartul or shnitsel vms ... kana for the way

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #373
                            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                            Algselt postitas marxiku Vaata postitust
                            Keegi teab mis on selle koha nimi Soomes, kesklinnas, Kampi lähedal, teisel korrusel asus, kus maksid vist ainult 5€ ja sõid palju tahtsid. 1€ juurde ja said jäätist ka nii palju kui magu jaksas. Et mis nimi sellel kohal ja kas üldse alles see?
                            RAX on mingi koht. aga viimati käies oli ca 9€

                            Comment

                            • marxiku
                              Õpihimuline Mängur
                              • May 2009
                              • 471

                              #374
                              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              ma olen paaris restos käinud tartus .. ok ei vaidle vastu, söögid on ok .. kuid tra see aeg, kui kaua seda tehakse ., siuke tunne oli kord gruusia omas siin, et l2ksid fcking veist jahtimma karjamaalt...

                              pubides on ka v2ga h2id sööke, ei pea vütma standard pubi ama ala mingi praekartul or shnitsel vms ... kana for the way
                              HAHAHAA

                              ja jep RAX oli see koht.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #375
                                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                                Lausa lust on viimaseid ok2aa poste lugeda. Mõtted liiguvad samal lainel. Kiidan seisukohad heaks ka gastronoomia vallas. Parimat toorest veiseliha olen saanud baskimaal, parimaid mereande Veneetsias, parimat sushit ja hiina kiirtoitu China Townis NYC-s, aga Lidot siit minu nimekirjast kahjuks küll ei leia. Kodus saab paremaid asju teha. Kui kiirtoit, siis näiteks Vapianost ruccola raviolid.

                                Comment

                                Working...