Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
pole siin midagi arutada.. ükskõik kui nobrainer inimene on, peaks ikka matsu jagama, mida avalikku foorumisse postitada või mida oma MSNi sõpradele postitada..
kui matsu ei jaga, siis ehk tuletab üks tõsine bänn veidi meelde interneti etiketi reegleid...
Algselt postitas vsiu100
Vaata postitust
kui matsu ei jaga, siis ehk tuletab üks tõsine bänn veidi meelde interneti etiketi reegleid...
Comment