Foorumimäng: Iseloomustamine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #16
    Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

    Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    IRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWW IRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWW , ükskord aastal 2008 võitis nl10s nädalaga 30 buyini ja postitab graafikut siiamaani igalepoole kuhu lastakse, bankrolli kasvatab fotoaparaadi müümisega.
    Tundub, et ment52 ei tunne mind eriti.

    Comment

    • ment52
      Politseidokumendiga kusjuures!
      • Oct 2008
      • 1270

      #17
      Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

      IRWWW
      IRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWW IRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWW IRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWW IRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWW IRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWW IRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWW IRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWW IRWWWIRWWWIRWWWIRWWW

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #18
        Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

        milleks selline teema?

        Comment

        • CTXrix
          Grinder
          • Oct 2008
          • 689

          #19
          Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
          milleks selline teema?
          Ta vingub tihti teemade üle.

          Comment

          • AshrakWhite
            Grinder
            • Oct 2008
            • 666

            #20
            Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

            nõelab vingujaid.

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #21
              Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

              Lahe saab jälle offtopicu kõrval poste koguda!!

              Comment

              • OuMaiGaad
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2010
                • 482

                #22
                Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

                Algselt postitas antnx Vaata postitust
                Lahe saab jälle offtopicu kõrval poste koguda!!
                meeldib offtopik teemades poste koguda

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #23
                  Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

                  see on mingi selline teema kus kommenteeritakse eelmist posti, ranka võiks nats karmim olla:/

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #24
                    Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

                    Unistab karmist rankast.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #25
                      Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

                      shallalalaa

                      Comment

                      • bounce
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 865

                        #26
                        Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

                        .

                        Comment

                        • yolpa
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 2669

                          #27
                          Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

                          .

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #28
                            Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Last edited by pastilaa; 26.03.10, 12:56.

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #29
                              Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

                              sa olid see arhitekt v2?

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #30
                                Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                tra, ma olen juba 4 tundi vaadanud ja mitte m*nnigi ei toimu. deem, tühistasin juba õhtuse õlle joomise.

                                Comment

                                Working...