Foorumimäng: Iseloomustamine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis_89
    Grinder
    • Feb 2009
    • 841

    #1

    Foorumimäng: Iseloomustamine

    Nonii, vaatame siis kui hästi me kaaskasutajaid teame/iseloomustada oskame.
    Mõte siis selles, et sinust eelneva postituse autorit kirjeldada/iselooustada nii nagu oskad.(Kirjeldada saab ju kõike? - mis mulje tema postitused on jätnud, mis limiiti ta mängib, kus elab, tema avatari/signatuurivalik ja palju muud sellist)
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2
    Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

    ei

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #3
      Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      ei
      nl100, vingub beatide üle rohkem, kui keegi teine, sõidab bemmiga.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

        Algselt postitas camu Vaata postitust
        nl100, vingub beatide üle rohkem, kui keegi teine, sõidab bemmiga.
        Juba ammu olen vaadanud, et avataril oleva tegelase liik määramatu.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #5
          Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

          ok

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #6
            Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
            ok
            loen tema laenatud harringtoni juba vahelduva eduga ligi pool aastat

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #7
              Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

              IRWWW

              Comment

              • Supsti
                Grinder
                • Dec 2008
                • 863

                #8
                Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

                Liitunud enne mind, aga poste ikkagi vähem kui minul. Eelmise postiga ei hiilanud enda kõrge arengutaseme poolest.

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #9
                  Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

                  Wtf thread? Rate.ee foorumites olid sellised teemad :/.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #10
                    Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

                    Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                    Liitunud enne mind, aga poste ikkagi vähem kui minul. Eelmise postiga ei hiilanud enda kõrge arengutaseme poolest.
                    Liitunud peale, mind, poste rohkem kui mul, hindab kvantinteeti mitte kvaliteeti- standard nit.

                    Comment

                    • ment52
                      Politseidokumendiga kusjuures!
                      • Oct 2008
                      • 1270

                      #11
                      Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

                      IRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWW IRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWW , ükskord aastal 2008 võitis nl10s nädalaga 30 buyini ja postitab graafikut siiamaani igalepoole kuhu lastakse, bankrolli kasvatab fotoaparaadi müümisega.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #12
                        Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

                        Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                        IRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWW IRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWWIRWWW , ükskord aastal 2008 võitis nl10s nädalaga 30 buyini ja postitab graafikut siiamaani igalepoole kuhu lastakse, bankrolli kasvatab fotoaparaadi müümisega.
                        :D

                        teema läheb leveldamiseks yle
                        aga kas keegi feimib? 10p ?

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #13
                          Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

                          Tean, et tal on hetkel GIGAtilt. :D:D:D

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #14
                            Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

                            Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                            Tean, et tal on hetkel GIGAtilt. :D:D:D
                            Used to be gender confused

                            Comment

                            • MrRiver
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 735

                              #15
                              Re: Foorumimäng: Iseloomustamine

                              Talle ei meeldi Merlot.

                              Comment

                              Working...