Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]
Njah, Postimehes täna pikk intervjuu korvpallur Kristo Saagega ja pealkirjaks muidugi pandud:
Endine mängur Saage: vahel käin ikka kasiinos.
Njah, Postimehes täna pikk intervjuu korvpallur Kristo Saagega ja pealkirjaks muidugi pandud:
Endine mängur Saage: vahel käin ikka kasiinos.
TC
hessist hesburgr
Comment