***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tafka31
    Grinder
    • Dec 2009
    • 853

    #1021
    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

    Ivey ja durrrr tegid sidepeti 1 milli peale et Ivey on aasta aega taimetoitlane...sick vennad ikka

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #1022
      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

      Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
      Ivey ja durrrr tegid sidepeti 1 milli peale et Ivey on aasta aega taimetoitlane...sick vennad ikka
      kui keegi kogemata/meelega Iveyle liha sisse söödab siis saab durrrr rikkaks?

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #1023
        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

        GGs runnar. Siin omahas ei saagi aru kas luckboxisid või mitte, kõik käis nii kiiresti et ei saanud arugi midagi. Igatahes seis jäi mingi sinu kasuks ..palju ei mäleta.

        edit: 7-3 runnari kasuks

        Comment

        • runnar
          Grinder
          • Oct 2008
          • 740

          #1024
          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

          Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
          Ivey ja durrrr tegid sidepeti 1 milli peale et Ivey on aasta aega taimetoitlane...sick vennad ikka
          Stick a Fork In It, This Prop Bet is Done

          We're sure you've heard about the $1 million Phil Ivey and Tom "durrrr" Dwan prop bet in which Ivey has to become a vegetarian for a whole year. If you haven't heard about it, now you did, and since you're in the know, well, apparently it's over now, as well.

          The bet, which was supposed to begin at the beginning of the year, is dunzo according to Two Plus Two poster, "evildeadalive". He asked "one of his friends" who knew either Ivey or Dwan, at the NBC Heads-Up Poker Championship and was told the bet is over. Two Plus Two poster "Jehaim" has also confirmed that the bet is over.
          In tonight's Nightly Turbo, we'll be reminding you that the MiniFTOPS is around the corner, talking about Negreanu's latest blog post, and more.

          Comment

          • PokerDevil
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1177

            #1025
            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

            derek817
            49 minutes ago

            cole " your PTR rating heading" south.......... you suck...its obvious you suck

            lol at nick.

            Comment

            • runnar
              Grinder
              • Oct 2008
              • 740

              #1026
              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

              Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
              GGs runnar. Siin omahas ei saagi aru kas luckboxisid või mitte, kõik käis nii kiiresti et ei saanud arugi midagi. Igatahes seis jäi mingi sinu kasuks ..palju ei mäleta.

              edit: 7-3 runnari kasuks
              need olid mul vist suht esimesed plo hu sng-d, nii et ma ka ei tea kas luckbox või skill, ise kahtlustan pigem esimest :)

              Comment

              • Viski
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2010
                • 393

                #1027
                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                Isildur peab olema antsu regular .. tüüp absol ei maga vist. Sõnaotsesest nosebleed'i laseb.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1028
                  Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                  Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                  Kuidas siis FTP rush poker tundub?
                  meie foorumist regulare on?

                  kas tavalised lauad läksid softimaks FTPs?

                  5m mängisin 6maxi ja siis tundus et enamvähem..
                  teised lauad läksid softimaks (Y)

                  rushpoker.. FTP'de jms boonuste hooramiseks hea kiire.. käsi tuleb röögatult kiiresti.. strateegia on siiski teine kui tavalistes laudades.. mängid rohkem kaarti.. actionit saab enamasti ainult setidelt.. stealimine on ka üks oluline sõna..

                  isildur=bot

                  Comment

                  • dener89
                    Grinder
                    • Mar 2009
                    • 625

                    #1029
                    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                    soovitage tasuta mingit head viirusetõrje programmi

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #1030
                      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                      Algselt postitas dener89 Vaata postitust
                      soovitage tasuta mingit head viirusetõrje programmi
                      ESET NOD

                      Comment

                      • ingu
                        Bännitud
                        • Jan 2010
                        • 1283

                        #1031
                        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                        Algselt postitas Viski Vaata postitust
                        Isildur peab olema antsu regular .. tüüp absol ei maga vist. Sõnaotsesest nosebleed'i laseb.
                        A ta üldse pause sisse ei tee mängimisel w? Ma mõtlen et kui ta viis päeva ära litib siis peaksid juba normaalsed parakad ja hallarid peal olema :D

                        EDIT: isilduri hüüd lause w ?
                        Imaging your self that everything come true what your dreams sayt
                        Dance on Cocaine, LSD, XTC , whatever. :D
                        Last edited by ingu; 11.03.10, 08:39.

                        Comment

                        • speedi
                          Bännitud
                          • Jan 2010
                          • 295

                          #1032
                          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                          Algselt postitas Viski Vaata postitust
                          Isildur peab olema antsu regular .. tüüp absol ei maga vist. Sõnaotsesest nosebleed'i laseb.
                          Kui ta pole regular siis no sorry, ta on imeinimene.

                          Comment

                          • dener89
                            Grinder
                            • Mar 2009
                            • 625

                            #1033
                            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                            tänud andu

                            Comment

                            • flipmachine
                              Pokkerihai
                              • Jul 2009
                              • 1857

                              #1034
                              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                              isi on vist suht bustos..kui mingis lauas saab duubli , paneb laua kinni ja avan uue laua ...ning teises lauas auto reloadib full stäkiks end..

                              Comment

                              • speedi
                                Bännitud
                                • Jan 2010
                                • 295

                                #1035
                                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                                Jep ja nii juba terve öö :)

                                Eile sai PTR järgi ennast lõpuks plussi. 1,1 milli siis.. siis kaotas durrile milli. Hiljem võitis Zee Justinilt 650k$~ ja peale seda hakkas OMGGlay'ga mängima ja nad mängivad juba mingi 9h?
                                Ja Isil viimased rahad lauas.

                                Comment

                                Working...