Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]
Mmmm... swed saatis kuldkliendi uudiskirja, kus ilge soodustus, et Swedi kaardiga saab Euronicsis paljudest asjadest alla. Vaatan neid asju siis, mingi Philipsi traadita telefon 300krooniga, et muidu 400. Nomaeitea, ma 2 nädalat tagasi nägin samu telefone Euronicsis odavate asjade kastis, maksis ka 300.
Hästi panevad, ka masuajal sellised lollide aled.
Mmmm... swed saatis kuldkliendi uudiskirja, kus ilge soodustus, et Swedi kaardiga saab Euronicsis paljudest asjadest alla. Vaatan neid asju siis, mingi Philipsi traadita telefon 300krooniga, et muidu 400. Nomaeitea, ma 2 nädalat tagasi nägin samu telefone Euronicsis odavate asjade kastis, maksis ka 300.
Hästi panevad, ka masuajal sellised lollide aled.
Comment