***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #826
    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

    K: Mis on kõige targem asi mis võib naise suust välja tulla?
    V: Eintsteini riist.

    Comment

    • Rigged
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2535

      #827
      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

      Tra Kuco, sellist nalja ei või postitada, lugesin kogemata loengus kõva häälega ette....shit

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #828
        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
        Et siis sellised need "sõbrad" on!
        Kaks paarikest mängisid kaarte ja ESTPatricul kukkusid mõned kaardid kogemata laua alla.
        Kui ta kummardus neid sealt üles võtma siis pani ta tähele, et Leitsi naisel, Eval, polnud aluspükse jalas. Shokeeritult lõi ta pea vastu lauda ära.
        Hiljem, kui ESTPatric läks kööki, et vähe joogipoolist juurde võtta, tuli Eva talle järgi ja küsis: "Nägid sa laua all midagi mis sulle meeldis?"
        ESTPatric vastas: "Jaa nägin küll".
        Eva ütles: "Sa saad seda, kui oled huvitatud, aga see maksab 1000 kr".
        Vähe aega mõelnud tunnistas ESTPatric, et ta on huvitatud. Mille peale Eva ütles, et kuna Leits on tööl reedel pärast lõunat, siis ESTPatric võiks kuskil kahe ajal läbi tulla. Reedel kella kahe paiku sõitis ESTPatric Eva juurde ja kui oli andnud 1000 kr siis hakkasid nad seksima.
        Pärast paari tundi läks ESTPatric minema. Leits tuli koju kuue paiku ja küsis naiselt: "Kas ESTPatric käis siin?"
        Üllatunult vastas Eva, et käis jah paariks minutiks.
        Siis küsis Leits: " Kas ta andis sulle 1000 kr?"
        Eva arvas, et mees teab kõik ja ütles, et andis jah.
        "Väga hea", ütles Leits , " Ta tuli hommiku mu kontorist läbi ja laenas 1000 kr ning lubas peale lõunat sinu juurest läbi sõita ja raha sulle jätta!"
        ty. läppar kohvi täis.

        Comment

        • EestiMats
          Grinder
          • Jul 2009
          • 625

          #829
          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

          Keegi teab kuidas laudadega hommikul 5-7 lood olla võivad? Madalates limiitides siis.

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #830
            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

            Mis pokkeritoast Sa räägid?

            Comment

            • EestiMats
              Grinder
              • Jul 2009
              • 625

              #831
              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

              Stars

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #832
                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                Stars
                Starsis on igal ajal väikestel limiitidel laudu sitaks

                Comment

                • EestiMats
                  Grinder
                  • Jul 2009
                  • 625

                  #833
                  Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                  Tea kas on fishisem ka kui õhtul 6-7?

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #834
                    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                    Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                    Tea kas on fishisem ka kui õhtul 6-7?
                    kui nyyd õigesti mäletan, siis pikk28 vist kirjutas, et teeb varahommikusi sesse, kuna fishe pidi leiduma rohkem kui õhtul

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #835
                      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                      kui nyyd õigesti mäletan, siis pikk28 vist kirjutas, et teeb varahommikusi sesse, kuna fishe pidi leiduma rohkem kui õhtul
                      imo varahommik on parim aeg mängimiseks.
                      palju fishe ja väsinud regularid .

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #836
                        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                        kusjuures ma mõnikord olen FTP's mänginud mingi 10-14 vahel.. ja 11 paiku lähevad lauad heaks.. pole tähele pannud mis riigi kodanikud siis mängima tulevad.. aga fishe leidub..

                        mis põhiline.. FTP's vaatad et mängija riik on germany... 90% juhtudest on tüüp fish, kes hea meelega su käed kinni maksab suvalise paariga...

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #837
                          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                          Mul on buffalo airstation wifi ruuter ja aasta jooksul olen mingi max 2-3x pidanud juhtme välja kakkuma restardiks. Kuna asi mul arvutilaua kõrval siis pole probleem.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #838
                            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                            Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                            Mul on buffalo airstation wifi ruuter ja aasta jooksul olen mingi max 2-3x pidanud juhtme välja kakkuma restardiks. Kuna asi mul arvutilaua kõrval siis pole probleem.
                            alguses vaatasin seda aga tartus ordis pole seda ja siis tuleb muu peale mõelda, kuna laiskus sai võitu siis täna poodi ei jõudnud lähen homme hommikul.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #839
                              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                              tahtsin homme 8 korterit vaatama minna.
                              2 olid maha müüdud
                              3 pidid tagasi helistama
                              1 pidin ise tagasi helistama
                              1 pani toru ära
                              ja ühega saime aja kokku leppida.
                              aga ta peab veel korteri omanikuga läbirääkima.

                              masedav. -.-

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #840
                                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                                Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                                alguses vaatasin seda aga tartus ordis pole seda ja siis tuleb muu peale mõelda, kuna laiskus sai võitu siis täna poodi ei jõudnud lähen homme hommikul.

                                Ma ostsin kaupsi teise korruse elektroonikapoest selle. miski 750 eeki u oli hind.

                                Comment

                                Working...