***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vMario
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 127

    #76
    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

    Amet juhib tähelepanu, et ebaseaduslikus kaughasartmängus osalemisel ei ole tagatud hasartmängu mängimisega saavutatud võitude väljamaksmine.

    seda lauset mõtlesingi, et kui miski suur turna shippida, saaksid maksuametitargad kohe teada ja ütleks, et no go, must raha, me võtame omale

    Comment

    • Toots_x
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2009
      • 320

      #77
      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

      Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
      e24 uudis selle maksuameti tegevusest võttis mõtlema juba
      Tehke ükskõik kui hea antiviirus programm, kuskil leidub ikka mõni inimene kes sellest mööda hiilib ja uue ussi teele saadab.

      Maksuamet ja hui teab mis võivad kõike seda blokeerida hambad ristis, pisarad silmis ning higipull otsaees, but you can't stop the evolution.

      Samamoodi võime võtta vastu seaduse, et Eesti riigi territooriumil on üleujutused keelatud ja loodus seda teha ei tohi. Võime teha mida tahame, one way or another, nature always wins.

      Mõttetu närveerida sellepärast, -EV.

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #78
        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

        Algselt postitas vMario Vaata postitust
        Amet juhib tähelepanu, et ebaseaduslikus kaughasartmängus osalemisel ei ole tagatud hasartmängu mängimisega saavutatud võitude väljamaksmine.

        seda lauset mõtlesingi, et kui miski suur turna shippida, saaksid maksuametitargad kohe teada ja ütleks, et no go, must raha, me võtame omale
        kuidas nad võtavad?


        ei ole reaalne

        Comment

        • PokerDevil
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1177

          #79
          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

          Algselt postitas vMario Vaata postitust

          ftp-st local bank transfer jääb vist nüüd ära
          Ei tea, just kandsin suurema summa. Võetakse ära? :P

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #80
            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
            keskmiselt iga 7 kuu tagant.

            E: värvid ainult vahelduvad.
            wat? mis värvid? ja kuidas iga 7 kuu tagant?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #81
              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

              Algselt postitas Rigged Vaata postitust
              Ma ei saa aru, miks on vaja huiata nii, ainult väikesed fishid lõpetavad mängimise ära, kes probleem niikuinii pole
              Keegi tahab saada monopoliks.

              Algselt postitas vMario Vaata postitust
              Amet juhib tähelepanu, et ebaseaduslikus kaughasartmängus osalemisel ei ole tagatud hasartmängu mängimisega saavutatud võitude väljamaksmine.

              seda lauset mõtlesingi, et kui miski suur turna shippida, saaksid maksuametitargad kohe teada ja ütleks, et no go, must raha, me võtame omale
              Võin eksida aga kas see lause ei tähenda seda, et kuna tegu on Eesti seaduste mõistes illegaalse kasiinoga s.t. ei oma litsentsi ja siis võib suurema tõenäosusega "tünni" saada. Vaevalt, et maksuamet hakkab kellegi rahasid endale võtma, kui nad tahaks nii teha siis nad ei hakkaksi saite blokeerima vaid nu**iks mängijaid.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #82
                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                Algselt postitas vMario Vaata postitust
                Amet juhib tähelepanu, et ebaseaduslikus kaughasartmängus osalemisel ei ole tagatud hasartmängu mängimisega saavutatud võitude väljamaksmine.

                seda lauset mõtlesingi, et kui miski suur turna shippida, saaksid maksuametitargad kohe teada ja ütleks, et no go, must raha, me võtame omale
                Mina saan sellest lausest pigem aru, et nemad ei garanteeri cashoutide edukust litsentsita saitidelt. Loomulikult nad ei garanteeri kui saidid nende reegleid ei järgi, aga siiamaani pole ma Maksuameti garantiid vajanud, ei vaja ka edaspidi :)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #83
                  Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Mina saan sellest lausest pigem aru, et nemad ei garanteeri cashoutide edukust litsentsita saitidelt. Loomulikult nad ei garanteeri kui saidid nende reegleid ei järgi, aga siiamaani pole ma Maksuameti garantiid vajanud, ei vaja ka edaspidi :)
                  Samad mõtted aga mina võitsin ühe minutiga. Shipi $100 starsi nüüd.

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #84
                    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                    Algselt postitas vMario Vaata postitust
                    mb-s on röövlid, vähemalt vanasti võeti miski 4% valuutavahetuse pealt

                    ftp-st local bank transfer jääb vist nüüd ära

                    samas, kuulge, kas mõnes muus riigis pangakonto avamiseks peab tolle riigi kodanik olema?
                    Kui MB konto kroonides, siis ta hävitab jah konverteerimisega vastikult suure protsendiga su raha, aga kui teed asjad nii, et MB oleks $'es, siis seda probleemi pole.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #85
                      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Samad mõtted aga mina võitsin ühe minutiga. Shipi $100 starsi nüüd.
                      mõttetu, võetakse nagunii ära ju

                      Comment

                      • Maison
                        Bännitud
                        • Aug 2009
                        • 43

                        #86
                        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                        Lugesin kunagi teemat nonshowdown joone kohta. Olid põhjendused ja analüüsid hulga näidisgraafikute näol, aga vot ei leia foorumi virr-varrist üles. Oskab keegi aidata!

                        Comment

                        • Aadu
                          Õpihimuline Mängur
                          • Apr 2009
                          • 326

                          #87
                          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                          Suurepärane, lõpuks midagi mis motiveerib tõsiselt grindima.
                          Tahaks juba siit banaanivabariigist pääseda!
                          Lugesin kunagi teemat nonshowdown joone kohta. Olid põhjendused ja analüüsid hulga näidisgraafikute näol, aga vot ei leia foorumi virr-varrist üles. Oskab keegi aidata!
                          http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=288
                          Last edited by Aadu; 01.03.10, 11:16.

                          Comment

                          • vMario
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 127

                            #88
                            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            mõttetu, võetakse nagunii ära ju
                            irw, hea

                            e24 artikkli kommentaaridest üks

                            giovanni : pokker on surnud, isegi mürka mängib korvpalli taas. Elagu uus poker - Olympic Holdem Poker.

                            LOL

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #89
                              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                              Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
                              Ei tea, just kandsin suurema summa. Võetakse ära? :P
                              Mitte keegi, kaasaarvatud maksuamet, ei saa te pokkeriga teenitud raha ära võtta. Ja mitte keegi kes mängib pokkerit, ehk maksuameti keeli osaleb ebaseaduslikus kaughasartmängus, ei riku seadust, sest hasartmänguseadus ei keelagi mängimist.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #90
                                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                wat? mis värvid? ja kuidas iga 7 kuu tagant?

                                KESKMISELT 7 kuu tagant. ja värvidega on nii, et on siniseid ja muid värve, eriti esmaspäevade puhul

                                Comment

                                Working...