***VANCOUVER 2010***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #16
    Re: ***VANCOUVER 2010***

    well played.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #17
      Re: ***VANCOUVER 2010***

      nh kiku!

      Comment

      • pilme10
        FPP Pro
        • Jun 2009
        • 224

        #18
        Re: ***VANCOUVER 2010***

        SUPER KIX!

        Comment

        • KeRRRt
          Grinder
          • May 2009
          • 774

          #19
          Re: ***VANCOUVER 2010***

          **** ei näinudgi sõitu. aga supper kui 2. koht.

          Comment

          • rasmer
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1306

            #20
            Re: ***VANCOUVER 2010***

            Super ! Nüüd on hea teistelt distantsidelt kulda püüda.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #21
              Re: ***VANCOUVER 2010***

              Tuleks Levandilt veel midagi.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #22
                Re: ***VANCOUVER 2010***

                Saaks kasvõi Jaapani kahevõistlejad või suusahüppajad midagi.

                Comment

                • Lutzky
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1829

                  #23
                  Re: ***VANCOUVER 2010***

                  müstika

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #24
                    Re: ***VANCOUVER 2010***

                    lumelauakross oli haigelt cool

                    Comment

                    • bob
                      Julm Donk
                      • Nov 2009
                      • 94

                      #25
                      Re: ***VANCOUVER 2010***

                      Kiku tõi oma ära aga betis oli combo Northugiga. Norrakad ikka meganõrgad. Meeste teade tuleb põnev. Eilsete tulemuste järgi:
                      Šveits : 4 meest top 20 + võitja;
                      Norra : parim mees 28;
                      Prantsusmaa : 3 meest top 20 (2tk top6), neljas 32;
                      Itaalia : 4 meest top 25;
                      Saksamaa : Angerer 7., ainus top 30;
                      Venemaa : 9. - 15. - 26. - 31.;
                      Rootsi: 4 meest top 25;
                      Kanada: 3 meest top 30, Devon Kershaw, kes eelmise OM avavahetuses Kanda 1. tõi ei osalenud;
                      Soome: 4 meest top 40;

                      Norrakatel vast libisemise probleemid eile, aga ikkagi tundub, et kulda küll välja ei vea. Šveitsi või Kanada võit või isegi medal oleks lahe.

                      Comment

                      • olavike
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1269

                        #26
                        Re: ***VANCOUVER 2010***

                        bob, ära nüüd liiga ähmi ka täis mine :)
                        See oli kõigest vabastiil, mis moodustab teatesõidust siiski vaid 50% :)

                        Comment

                        • Muckyourcards
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2009
                          • 352

                          #27
                          Re: ***VANCOUVER 2010***

                          Mäesuusatamist oli päris kõva vaadata eile.
                          Jäin õll käes magama seda vaatates, unes nägin edasi :D

                          Comment

                          • bob
                            Julm Donk
                            • Nov 2009
                            • 94

                            #28
                            Re: ***VANCOUVER 2010***

                            Olav, no vabastiil moodustab seal selle olulisema osa ja meeste üldist vormi näitas 15 vabalt suht hästi ikka. Mudugi prantslastel ei pruugi olla 2 head klassikameest, kes nendele väga headele uisumeestele teate löögipositsioonil annaks ja norrakate vorm ning libisemine võib paraneda, aga mu postitus kruvib pinget meeste teateks, on ju mida oodata. Ise hoian küll Šveitsile, Kanadale ja Prantsusmaale pöialt, sest need meeskonnad teatesõidus just väga tihti poodiumil ei käi, vb polegi käinud?

                            Comment

                            • rasmer
                              Vana Tegija
                              • Oct 2009
                              • 1306

                              #29
                              Re: ***VANCOUVER 2010***

                              Meeste kiirlaskumine oli tõesti lahe, eriti Eurospordi kommentaatoritega, kes normaalselt kaasa elasid. Helar Osila oli sama innustunud kui mees, kes läheb kohe hukkamisele.

                              Comment

                              • bounce
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 865

                                #30
                                Re: ***VANCOUVER 2010***

                                osilal pole kunagi emotsioone kuulda olnud, ta on rohkem selline faktide teataja.
                                emotsioonide poolest on vast valjupeer kõige tugevam, samas please, see mees lahmib täiesti suvalist teksti ikka kohati.

                                Comment

                                Working...