***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2536
    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

    KIIMAS. TRA TAHAN KA SELLIST WINRATE :)!

    Kuule vMario sa kubu all mängid, et nii suurelt võidad?!??!?!

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #2537
      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

      omg.. üha rohkem ja rohkem kohtab sellist ärategemise teemat siin foorumis:-(

      no paneb keegi mõne postiga veidi rappa.. pole vaja selle pärast kohe selga lennata ja miskit flamewari korraldada..

      aga Rammsteini kontsert oli 10/10.. (Y)

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #2538
        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

        Algselt postitas lenC Vaata postitust
        No oleks võinud alguses küsimuse õhku jätta, kuna ta ju reaalselt midagi asjast ei teadnud.

        Jälle mingi loll teema muidu, räägime parem sellest, et slovakkia lüpsis rootsi ära, keegi sidebete, mis leits kodus ära lõhkus?
        pole küll leitsi kunagi näinud, aga olles tema päevikut sirvinud ja muid kommentaare lugenud olen kindel, et lõhkumata ei jäänud.

        Comment

        • eddi
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1200

          #2539
          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

          inimene oskab raha teenida, mis vahet sel on kuidas/kellelt ta seda teenib. teab kust saab seda kergelt ja sealt ta ka seda teenib, tark inimene imo ja kõik.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #2540
            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

            Algselt postitas eddi Vaata postitust
            inimene oskab raha teenida, mis vahet sel on kuidas/kellelt ta seda teenib. teab kust saab seda kergelt ja sealt ta ka seda teenib, tark inimene imo ja kõik.
            nii et respekt narko diileritele ja scammeritele. :)

            George: I'm really great at what I do, Dad. I mean I'm really great at what I do.
            Fred Jung: Let me tell you something, George: you'd have been great at anything.
            - Blow

            Comment

            • eddi
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1200

              #2541
              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
              nii et respekt narko diileritele ja scammeritele. :)
              isegi nendele respekt. eestis on ka haigelt geniaalseid narkodiilereid, kes oskavad nii märkamatuks jääda samas teenida rohkem kui keskmine eesti inimene elu jooksu lsuudab kokku teenida.
              kui ühiskond ei anna sulle võimalust (töötu jne) tuleb see võimalus ise tekitada.
              kõik see kehtib muidugi ainult siis, kui inimene teeb seda austusega (ka teiste vastu).
              Last edited by eddi; 25.02.10, 10:31.

              Comment

              • mkva
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1972

                #2542
                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                mastermind diileritele ja skämmeritele küll retsept.

                Comment

                • Kris
                  Grinder
                  • Mar 2009
                  • 860

                  #2543
                  Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                  lol, narkokaubandus ja pokker on ikkagi väga erinevad. Pokker ei keera elusees sul elu niivõrd perse kui narko, enamus juhtudel siis.

                  nii et respecti mingitele narkoärikatele on küll mõtetu anda... scammimine on teine asi.. seal on räigelt skilli vaja ja enamus kordadel lüpsitakse mingeid random rikkureid

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #2544
                    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                    Algselt postitas eddi Vaata postitust
                    isegi nendele respekt. eestis on ka haigelt geniaalseid narkodiilereid, kes oskavad nii märkamatuks jääda samas teenida rohkem kui keskmine eesti inimene elu jooksu lsuudab kokku teenida.
                    kui ühiskond ei anna sulle võimalust (töötu jne) tuleb see võimalus ise tekitada.
                    kõik see kehtib muidugi ainult siis, kui inimene teeb seda austusega (ka teiste vastu).

                    räägi pisut lähemalt "austusega teiste vastu" narkodiilerist.
                    ma ei saa väga hästi aru ja ei oska väga neid respectiga.........
                    ja räägi mida saaks ja peaks ühiskond võimaluse andmiseks tegema?

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #2545
                      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                      Tundub, et liiga paljude "lahedate narkomeeste" filmide nägemine ei mõju hästi. Enamus lõpetavad ikka sama moodi. Kui sul nii hea mastermind on, siis miks sa siis seda õiglaselt ja moraalselt kasutada ei mõista?

                      Comment

                      • mkva
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1972

                        #2546
                        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                        Algselt postitas Kris Vaata postitust
                        lol, narkokaubandus ja pokker on ikkagi väga erinevad. Pokker ei keera elusees sul elu niivõrd perse kui narko, enamus juhtudel siis.

                        nii et respecti mingitele narkoärikatele on küll mõtetu anda... scammimine on teine asi.. seal on räigelt skilli vaja ja enamus kordadel lüpsitakse mingeid random rikkureid

                        Haha. Sa tahad öelda, et need masternarkokartellides on mingid taunid koos v? Tra seal vennad teavad juba enne lauda istumist mida nad riveril teevad.

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #2547
                          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                          Algselt postitas mkva Vaata postitust
                          Haha. Sa tahad öelda, et need masternarkokartellides on mingid taunid koos v? Tra seal vennad teavad juba enne lauda istumist mida nad riveril teevad.

                          geniaalne :D

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #2548
                            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                            Algselt postitas Kris Vaata postitust
                            scammimine on teine asi.. seal on räigelt skilli vaja ja enamus kordadel lüpsitakse mingeid random rikkureid

                            sa oled vist ikka väga noor?

                            küll elu jõuab järgi

                            Comment

                            • speedi
                              Bännitud
                              • Jan 2010
                              • 295

                              #2549
                              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                              Algselt postitas Kris Vaata postitust
                              lol, narkokaubandus ja pokker on ikkagi väga erinevad. Pokker ei keera elusees sul elu niivõrd perse kui narko, enamus juhtudel siis.
                              Pokker ehk hasartmäng võib elu x10 rohkem p*tsi keerata kui mingi kuradi narko.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #2550
                                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                                sa oled vist ikka väga noor?

                                küll elu jõuab järgi
                                +1

                                Mürsik gängstereid ennegi nähtud.

                                Comment

                                Working...