Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
Pidin kuulama rankat, et foorum on sellinne ja sellinne sellepärast ja siis selle käe oleks pidanud teistmoodi mängima ja miks sa seal üldse foldisid ja too chipid tagasi. Ja siis ma ärkasin. Vedas
Pidin kuulama rankat, et foorum on sellinne ja sellinne sellepärast ja siis selle käe oleks pidanud teistmoodi mängima ja miks sa seal üldse foldisid ja too chipid tagasi. Ja siis ma ärkasin. Vedas
Comment