Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
oli ka plaan 3 päeva grindi teha. Täna 2,5k kätt mängitud, enamus premium hande on crackitud :) -6BI
Tundub, et joomine on see ndl.vah +EV
Lähen hoopis sauna ja pärast EKAsse või Korterisse läbustama.
Algselt postitas Skyline
Vaata postitust
oli ka plaan 3 päeva grindi teha. Täna 2,5k kätt mängitud, enamus premium hande on crackitud :) -6BI
Tundub, et joomine on see ndl.vah +EV
Lähen hoopis sauna ja pärast EKAsse või Korterisse läbustama.
TC

Comment