Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
Ma arvan, et suhteliselt raske oleks drug'e kasutades petta kui pool foorumit igavusest live feedi vahivad.
I mean, teoreetiliselt tõesti esimesed ~5-6 tundi võibolla on mõistus nii selge, et suudad webcam'i ees hoiduda närimisest (nätsu), suu matsutamisest skypes.
Kuid 72h olla pidevalt laksu all, arvuti toolis paigal ning käituda normaalse inimese kombel?
Algselt postitas variatsioon
Vaata postitust
I mean, teoreetiliselt tõesti esimesed ~5-6 tundi võibolla on mõistus nii selge, et suudad webcam'i ees hoiduda närimisest (nätsu), suu matsutamisest skypes.
Kuid 72h olla pidevalt laksu all, arvuti toolis paigal ning käituda normaalse inimese kombel?
TC




Comment