Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
ragel oli msnis, et eesti mees astub sama reha otsa kuni reha katki läheb ja ma -EV teema elus mainisin et nädala sees on sõpradega pubis "2 õlle tegemine -EV" sest MITTE KUNAGI ei piirdu asi aint õlledega, ja pohmakaga tööle ronida ei ole fun. töö mõnitamine ja enda piinamine. aga aru ma sellest ei saa, ja ei hakkagi saama ja tundub et ei tahagi saada...
Algselt postitas variatsioon
Vaata postitust
Comment