***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eddi
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1200

    #1441
    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    OLYMPIC-ONLINE AVAS EESTLASTELE UKSE IPOKER NETWORKI!

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #1442
      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

      Sõbrad kutsuvad niku-ja naljameheks.

      Comment

      • mkva
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1972

        #1443
        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

        second fail in a row

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #1444
          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

          Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
          Vähemalt 4 korda sama "PNSMS kontori nali" kajastub seal teemas. lol.
          wtf.. mis see PNSMS kontori nali ON??+1111211??

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #1445
            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

            levis, ega sa nüüd ei solvunud? Kõik see troll koguneb mul sisse ja vahel pean lihtsalt vabastama need deemonid, anna andeks.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #1446
              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
              wtf.. mis see PNSMS kontori nali ON??+1111211??
              mine loe teemat

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #1447
                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                Jõudsin ka PN-s teema läbi lugeda. Väga karm. Kujutan ette, miks investorid vihased on. Oletame mulle pakutakse diili 2K. Otsustan, et tahan reisile minna. Kannan 1K välja, ah et keegi ei saa aru. Maybe hiljem grindin 1K plussi jälle.
                Kahjuks nii ei lähe ja mind saadab downswing. Hakkan igasuguseid erinevaid MTT-sid proovima ja kõike, et cashouditud raha tagasi teha. See ei õnnestu. Ütlen investoritele, et kahjuks ei tulnud diilist midagi välja ja mõni diil lõppeb ju ikka miinusega ning kannad viimased riismed tagasi ja kõik on häppid. Pole midagi teha. Ja kõik ongi korras?! Aga investorite 1K on reisil laiaks löödud.
                Minumeelest peaks raigo kõikidele rahad tagastama ning saan aru, kui pettunud andres on. Ning mõni möliseb ta kallal miks ta raha tagasi nõuab. Kui ma ikka olen oma 450 dollarit investeerinud, et ta mängiks sng-sid, aga raigo võibolla lõi kuskil litsibaaris selle laiaks, kus see õiglus siis on?
                nii palju kui ma aru sain, siis selle raha, mille ta v2lja kandis, kandis ikka
                tervenisti sisse ja maksis selle 2ra ka.
                ehk siis sinu n2ites, see 1k, mis ta reisi jaoks kasutas, deponeeris hiljem
                tagasi.

                seal teemas oli probleem pigem see, et KAS see "laenamine" m6jutas
                tema mindseti, m2ngu. Muud seal pmst polnudki.

                +muidugi k6ik see muu pask mis ta tegi, et istus vaikuses ja s2ras seal
                ning ei saanud aru, mis ta eetiliselt valesti tegi.

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #1448
                  Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                  Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                  wtf.. mis see PNSMS kontori nali ON??+1111211??
                  xpeepx leiab, et ma teen raigole ülekohut ja nõuan liigkasumeid, kuigi tahan tagasi ainult oma alginvesteeringut, ei sentigi rohkem. Seega ta ütles, et samahästi ma võiks avada PokerNewsi SMS-laenu kontori ja seal nõuda liigkasumeid.

                  Täiega naljakas on see, et keegi ei maini, ega kommenteeri seda aga ta ikka paneb selle igasse oma postitusse arvates, et on mingi eddy Murphy :d

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #1449
                    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                    ma tegin oitarviga samasuguse näite ühe ta tsitaadi peale, mille järgi arvab, et ka selliseks asjal on "hobusel" õigus - kui just pole reeglites kirjas

                    Comment

                    • oitarvi
                      Vana Tegija
                      • Jan 2009
                      • 1231

                      #1450
                      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                      Algselt postitas lenC Vaata postitust
                      ma tegin oitarviga samasuguse näite ühe ta tsitaadi peale, mille järgi arvab, et ka selliseks asjal on "hobusel" õigus - kui just pole reeglites kirjas
                      Mulle jäävad ka xpeepx-i argumendid segaseks. Ta nagu laseks oma joru üldse teemaväliselt.

                      Comment

                      • oitarvi
                        Vana Tegija
                        • Jan 2009
                        • 1231

                        #1451
                        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                        wtf.. mis see PNSMS kontori nali ON??+1111211??
                        Mingi mõttetu nali ühesõnaga.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #1452
                          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                          Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                          Mulle jäävad ka xpeepx-i argumendid segaseks. Ta nagu laseks oma joru üldse teemaväliselt.
                          purjus nagunii

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #1453
                            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                            tra rage paneb ikka kümpi. eesti mees astub sama reha otsa seni kuni reha katki läheb.
                            täna oli obv vaja peale tööd minna "kahte õlut minna tegema"... siin ma nüüd olen, jumala katki omadega.. aga vähemalt nalja sai, läksime siis peale tööd umbes kolmandasse pubisse kuuendat õlut tegema, leti ääres passides ringi vahtides jäi pilk ühele imeilusale blondile pidama, kes yritas maast midagi korjata samal hetkel kui ma õlut suhu yritasin kallata... fking hell, pool õlut kallaisn pükstele enne kui aru sain et klaas vales kohas :D jumal tänatud, et tööpüksid jalas olid :D

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #1454
                              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                              Algselt postitas vennike Vaata postitust
                              tra rage paneb ikka kümpi. eesti mees astub sama reha otsa seni kuni reha katki läheb.
                              täna oli obv vaja peale tööd minna "kahte õlut minna tegema"... siin ma nüüd olen, jumala katki omadega.. aga vähemalt nalja sai, läksime siis peale tööd umbes kolmandasse pubisse kuuendat õlut tegema, leti ääres passides ringi vahtides jäi pilk ühele imeilusale blondile pidama, kes yritas maast midagi korjata samal hetkel kui ma õlut suhu yritasin kallata... fking hell, pool õlut kallaisn pükstele enne kui aru sain et klaas vales kohas :D jumal tänatud, et tööpüksid jalas olid :D
                              imo tundub nagu sul oli fun õhtu.. mis krdima rehast sa siin räägid?

                              Comment

                              • oitarvi
                                Vana Tegija
                                • Jan 2009
                                • 1231

                                #1455
                                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                                Algselt postitas vennike Vaata postitust
                                tra rage paneb ikka kümpi. eesti mees astub sama reha otsa seni kuni reha katki läheb.
                                täna oli obv vaja peale tööd minna "kahte õlut minna tegema"... siin ma nüüd olen, jumala katki omadega.. aga vähemalt nalja sai, läksime siis peale tööd umbes kolmandasse pubisse kuuendat õlut tegema, leti ääres passides ringi vahtides jäi pilk ühele imeilusale blondile pidama, kes yritas maast midagi korjata samal hetkel kui ma õlut suhu yritasin kallata... fking hell, pool õlut kallaisn pükstele enne kui aru sain et klaas vales kohas :D jumal tänatud, et tööpüksid jalas olid :D
                                Mis sa neist pükstest, õllest kahju ju. :/

                                Comment

                                Working...