***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Booyaka
    FPP Pro
    • Dec 2008
    • 249

    #1426
    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

    suht imelik, et teema nii lukku köeti. ma just vormistasin ka sinna soliidse posti, mitte, et midagi bitchida tahaks, aga wtf. Tüüp ise väidab, et teda ei saa blacklisti ega midagi panna lol :P Tüüp rikkus konkreetseilt reegleid (Jah neid loogilisi reegleid, et cashoutida ei tohiks ;D;D ) See kas 450$ tagasi on kindlasti arutamise küsimus, aga cmoon kui sulle antakse 1500$ et sa kaarte sellega mängiks ja sa osa sellest cashoudid siis wtf. kuidas saab veel õigust üle jääda, et "AGA TE EI SAA MIND BLACKLISTIDA" oeh. masendav.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #1427
      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

      Algselt postitas Booyaka Vaata postitust
      suht imelik, et teema nii lukku köeti. ma just vormistasin ka sinna soliidse posti, mitte, et midagi bitchida tahaks, aga wtf. Tüüp ise väidab, et teda ei saa blacklisti ega midagi panna lol :P Tüüp rikkus konkreetseilt reegleid (Jah neid loogilisi reegleid, et cashoutida ei tohiks ;D;D ) See kas 450$ tagasi on kindlasti arutamise küsimus, aga cmoon kui sulle antakse 1500$ et sa kaarte sellega mängiks ja sa osa sellest cashoudid siis wtf. kuidas saab veel õigust üle jääda, et "AGA TE EI SAA MIND BLACKLISTIDA" oeh. masendav.

      Comment

      • Booyaka
        FPP Pro
        • Dec 2008
        • 249

        #1428
        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

        lol nice pic ;D

        edit: btw kas siin vBulletin foorumis ei saa kusagil muuta postide arvu mida ta ühel lehel näitab? Tänud ette juba.

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #1429
          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

          max saab 40 panna:)
          hetkel..
          aga ei tea kas seda muuta saab...

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #1430
            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

            User CP>Edit options

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #1431
              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

              Algselt postitas lebovend Vaata postitust
              rofl, see xpeepx on koguaeg j2tnud ikka v2ga ebardliku mulje.
              t2iesti mystiline olend kohe.

              mulle meeldib eriti see, kuda ta laseb oma PNSMS nalja j2rjepidevalt
              yksi edasi. keegi ei naera. kutt ikka j2tkab sama teemaga, yritades
              mingit iroonilist nalja teha vms :D

              just tegi j2lle uue posituse, j2lle PNSMS nali sees:D
              lol.. mis see PMSMS nali on?

              Comment

              • oitarvi
                Vana Tegija
                • Jan 2009
                • 1231

                #1432
                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                Jõudsin ka PN-s teema läbi lugeda. Väga karm. Kujutan ette, miks investorid vihased on. Oletame mulle pakutakse diili 2K. Otsustan, et tahan reisile minna. Kannan 1K välja, ah et keegi ei saa aru. Maybe hiljem grindin 1K plussi jälle.
                Kahjuks nii ei lähe ja mind saadab downswing. Hakkan igasuguseid erinevaid MTT-sid proovima ja kõike, et cashouditud raha tagasi teha. See ei õnnestu. Ütlen investoritele, et kahjuks ei tulnud diilist midagi välja ja mõni diil lõppeb ju ikka miinusega ning kannad viimased riismed tagasi ja kõik on häppid. Pole midagi teha. Ja kõik ongi korras?! Aga investorite 1K on reisil laiaks löödud.
                Minumeelest peaks raigo kõikidele rahad tagastama ning saan aru, kui pettunud andres on. Ning mõni möliseb ta kallal miks ta raha tagasi nõuab. Kui ma ikka olen oma 450 dollarit investeerinud, et ta mängiks sng-sid, aga raigo võibolla lõi kuskil litsibaaris selle laiaks, kus see õiglus siis on?

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #1433
                  Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                  Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                  lol.. mis see PMSMS nali on?
                  see oli veel PNSMS kontor

                  Comment

                  • levis
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1557

                    #1434
                    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                    High-Stakes season 6 algas:

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #1435
                      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                      LOL

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #1436
                        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                        Algselt postitas levis Vaata postitust
                        Mees maandus kuul!!!

                        Comment

                        • mkva
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1972

                          #1437
                          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                          Algselt postitas levis Vaata postitust
                          old

                          Comment

                          • oitarvi
                            Vana Tegija
                            • Jan 2009
                            • 1231

                            #1438
                            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                            Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                            rofl, see xpeepx on koguaeg j2tnud ikka v2ga ebardliku mulje.
                            t2iesti mystiline olend kohe.

                            mulle meeldib eriti see, kuda ta laseb oma PNSMS nalja j2rjepidevalt
                            yksi edasi. keegi ei naera. kutt ikka j2tkab sama teemaga, yritades
                            mingit iroonilist nalja teha vms :D

                            just tegi j2lle uue posituse, j2lle PNSMS nali sees:D
                            Vähemalt 4 korda sama "PNSMS kontori nali" kajastub seal teemas. lol.

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #1439
                              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                              Algselt postitas levis Vaata postitust
                              OLYMPIC-ONLINE AVAS EESTLASTELE UKSE IPOKER NETWORKI!

                              Comment

                              • mkva
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1972

                                #1440
                                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                                Dude, not funny

                                Comment

                                Working...