Kas mulle tundub või foorum pole nii ergas ja tegevusrohke nagu seda ta oli enne uuendust.. ?
+100000000000
aga väike huumor:
Toimub siseorganite koosolek. Juhatajaks on aju: "Meil on siin kitsaks läinud, peaks kedagi amputeerida laskma."
Sapp: "Loobume kopsust, meil on neid kaks."
Aju: "Ei saa, ta suitsetab ja ei saa ühega hakkama."
Sapp: "Siis neerust, neid on ka kaks."
Aju: "Ei. Ta joob."
Sapp: "Loobume munadest, neid pole tal niikuinii vaja."
Seepeale tõusis M püsti: "Ainult üle minu laiba!"
Aju: "Sina istu, raisk. Nii kui sa tõused, kaob minul mõtlemisvõime!"
Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
kaks homo elavad koos.
hommikul hakkab üks neist tööle minema, ülikond seljas, portfell käes.
astub kööki,vaatab,teine mees onab kilekotti.
see kohe küsib,"mis teed?"
teine vastab: "pakin sulle lõunat kaasa."
Comment