***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Skyline
    Grinder
    • Dec 2008
    • 510

    #826
    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

    Algselt postitas hotcocacola
    mul on üks klassivend... :D
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Alexile peaks soovitama xanaxeid suures koguses või siis ribodrille ;D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #827
      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

      Algselt postitas Skyline
      Alexile peaks soovitama xanaxeid suures koguses või siis ribodrille ;D
      Kui see Alex ei lõpeta siis varsti leiame youtubest video nimega "наркоман alex"
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #828
        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

        Algselt postitas ristijeesus
        Tundud staažikas abielumees olema.
        Algselt postitas Rigged
        Sa pole vist kordagi ühtegi naist armastanud ja vastupidi?
        //Neid asju tehakse, sest neid asju tahetakse teha.
        Pole midagi paremat kui oma armastatud inimesega heas restoranis söömas käia, puhkusel jne jne.
        Algselt postitas vsiu100
        miks ON VAJA?
        mitte sttagi pole vaja, kui sa ei taha. neid asju teed ikka siis, kui sa ise seda tahad.
        maksad vabatahtlikult/hea meelega emotsioonide eest.

        kui ei ole vabatahtlik st. naine peksab kodus ja käsib kõiki neid asju sulle vastumeelselt teha, siis on lood obv teised.
        Algselt postitas hoss23
        vsiu, mõtetu vaidlus selle ''lapsega''(no offence)
        Algselt postitas antnx
        Krt kui sa naisi pead nagu hamstreid siis ma ei imesta, et on VAJA asju osta.
        Ma mõistan, et internetis ja üldiselt foorumites on raske tabada irooniat/pilklikust, aga mingi hetk võiks ju aru saada, et tegu on just sellega.
        Postituse viimane osa oleks võinud kasvõi mingitki aimu sellest anda...

        Ja -EV elus topic ei olnudki rahaliselt mõeldud ja mõned said pihta ja mõned ei saanud ja isegi kui kirjutatakse naiste (või meeste, või koduloomade) kulukusest, siis poh ju.

        Laps on oma alandlikud mõtted kirja pannud

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #829
          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

          Algselt postitas vsiu100
          lausete lugemine stiilis "naise pidamine" on -EV ja ajab tilti. olete mingite värdide või loomade otsa koperdanud, keda on vaja pidada? või on rahast/ajast vms kahju?
          saa üle.. sa ei pea asju nii must-valgelt võtma..

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #830
            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

            Algselt postitas Rage
            saa üle.. sa ei pea asju nii must-valgelt võtma..
            roger that, alfa


            pm mu point on see, et sellises stiilis lausega dissid oma naist ju.......

            Comment

            • doublemint65
              Grinder
              • Oct 2008
              • 695

              #831
              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

              Olge nüüd sõbrad edasi, dziisas.

              Comment

              • eddi
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1200

                #832
                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                Algselt postitas vsiu100
                roger that, alfa


                pm mu point on see, et sellises stiilis lausega dissid oma naist ju.......
                dissimine on tänapäeva uus kuum trend

                Comment

                • KeRRRt
                  Grinder
                  • May 2009
                  • 774

                  #833
                  Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                  türi paide.. kodu nagu põrsal. täna teen vaba päeva ja hakkan koristama.
                  aga kas see on -EV et ma koristan? sest tüdruk tuleb külla.... ja see pidid ju -ev olema?!????

                  aa. kohvi ja suits ärgates on minu silmis pluss EV (ma ei leia läpakal plussi ülese) :S

                  Comment

                  • mcbethk
                    Bännitud
                    • Oct 2008
                    • 687

                    #834
                    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                    vt küsimärgi juurest.

                    Comment

                    • KeRRRt
                      Grinder
                      • May 2009
                      • 774

                      #835
                      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                      oooh. ongi. pean mingit FN nuppu vajutama ja siis tuleb. äge :D ++++++++++++ tänks

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #836
                        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                        Algselt postitas KeRRRt
                        oooh. ongi. pean mingit FN nuppu vajutama ja siis tuleb. äge :D ++++++++++++ tänks
                        haha talv 2010 - ellu mõistetud.

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #837
                          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                          veider, igakord kui ma kuskilt peolt tulen avastan hommikul taskutest lademes võõraid välgumihkleid ja tikke.
                          rekord on 8 välkarit, aga keskmine on 2-3. mis ma nüüd siis tegema pean?? lubama,et parandan ennast, ravile minema, avaliku pöördumise tegema ja kahjukannatejate ees andestust paluma? või edasi tegutsema, mingeid rekordeid püüdma, algajatele nõu andma jne...?

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #838
                            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                            lol@naised -EV

                            Muidugi, kui te peate kodus grillkana, kes üle päeva vajab õlitamist ja korra kuus põhjalikku tehnohooldust, siis on see -EV. Nii rahalises, kui ka vaimses mõttes.

                            Kui te leiate naise kellega on huvitav ka väljaspool voodit, siis see on korralik +EV

                            Comment

                            • Karikakar
                              Vana Tegija
                              • Jul 2009
                              • 1235

                              #839
                              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                              Friday @ 10:30 a.m. ET

                              Palun tõlkige see Eesti 24h aega :)

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #840
                                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                                Algselt postitas Godspeed_EJ
                                lol@naised -EV

                                Muidugi, kui te peate kodus grillkana, kes üle päeva vajab õlitamist ja korra kuus põhjalikku tehnohooldust, siis on see -EV. Nii rahalises, kui ka vaimses mõttes.

                                Kui te leiate naise kellega on huvitav ka väljaspool voodit, siis see on korralik +EV
                                this!

                                Comment

                                Working...