Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
Teen vist foorumikalendrisse märkme, et härra Leitsil on päevad. Viimasel ajal ta kuidagi jube kuri ja tusane on teiste vastu. Äkki hakkaski lõpuks 50NL biitima ja nüüd ülbitseb :)
Teen vist foorumikalendrisse märkme, et härra Leitsil on päevad. Viimasel ajal ta kuidagi jube kuri ja tusane on teiste vastu. Äkki hakkaski lõpuks 50NL biitima ja nüüd ülbitseb :)
Comment