Bowling Tartus!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #31
    Re: Bowling Tartus!

    Algselt postitas Svenza
    Teeme homme mingi väikese kokkusaamise seal. Kui 4 matsi saab kokku, peaks suht fun juba olema.
    Rock - Kalev? Ei?

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #32
      Re: Bowling Tartus!

      Teen ettepaneku mingi kell 16.00 kokku saada Eedenis. Kaks tundi mune loopida ja korralikult nottida. Peale seda minna jommis peaga Rocki mängu vaatama kuidas Kalevi kusikutele vesi peale tõmmatakse.
      Pange nimed kirja kes käpad.

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #33
        Re: Bowling Tartus!

        Täna kahjuks ei jõua, sest Tartust ära. Rocki teiseks poolajaks ehk saabun alles.

        Comment

        • Madis Very
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 2951

          #34
          Re: Bowling Tartus!

          Algselt postitas RudiTurbo
          Mainin ära, et kui ka Tallinnas mingi seltskond selle koha pealt ajusi liigutama hakkab, siis olexin ka probably mängija :D
          +1

          Täiesti mõeldav !

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #35
            Re: Bowling Tartus!

            Algselt postitas daljoh
            kus bowlingus?
            Õismäe Arctic Sport. see võis olla miski 4+ aastat tagasi. nüüd pole seal bowlingut juba mitu aastat(laiendati jõusaali)

            Comment

            • Timpz
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #36
              Re: Bowling Tartus!

              Algselt postitas vsiu100
              Õismäe Arctic Sport. see võis olla miski 4+ aastat tagasi. nüüd pole seal bowlingut juba mitu aastat(laiendati jõusaali)
              sealsed rajad toodi rapla, asuvad GoBowlingus

              Comment

              • daljoh
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1032

                #37
                Re: Bowling Tartus!

                kuna elukaaslane töötas enne almare bowlingus siis sai seal mingi aeg ikka pea et iga päev mängida....nüüd pole ligi aasta juba kurikaid näinud
                rekord jäi on vist mingi 230+

                töpselt ei mäletagi enam

                Comment

                • low-flow
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1208

                  #38
                  Re: Bowling Tartus!

                  Ma väga nii ei oska visata, et see kuul renni ei kukuks, aga kui järgmine kord ühte bowlingufishi kampa tarvis siis võid julgelt ühendust võtta, kuumkokakoola. :P

                  Comment

                  • pukkmaster
                    Jube Noob
                    • Sep 2009
                    • 126

                    #39
                    Re: Bowling Tartus!

                    Mängisin eelmine aasta päris tihiti bowlingut, vindiga viskasin, keskmine ~180, rekordiks siis 254 Rapla Go Bowlingus. Meil oli koolis ka turniir mille paar aastat tagasi kinni panin, 1. koht - 2500 eeku (Y).

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #40
                      Re: Bowling Tartus!

                      Käisin täna Al Mare Bowlingus Tallinna MV vaatamas. Vend pani hullu - eile eelvoorudes järjest 299 ja 300 ; täna eelfinaalis 4 mängu keskmine 243 ja finaal vaid vormistamise asi...

                      obv võitis ära, GG tafka31

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #41
                        Re: Bowling Tartus!

                        Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                        Käisin täna Al Mare Bowlingus Tallinna MV vaatamas. Vend pani hullu - eile eelvoorudes järjest 299 ja 300 ; täna eelfinaalis 4 mängu keskmine 243 ja finaal vaid vormistamise asi...

                        obv võitis ära, GG tafka31
                        omg

                        free coaching plz

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #42
                          Re: Bowling Tartus!

                          Kuna tartlased mängivad?

                          Comment

                          • miksnii
                            Grinder
                            • May 2009
                            • 580

                            #43
                            Re: Bowling Tartus!

                            Kolmapäeval v neljapäeval võiks teha ehk..

                            Comment

                            • tafka31
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 853

                              #44
                              Re: Bowling Tartus!

                              28.-30.05.10 Tartu MV bowlingus...siis olen raudselt kohal!!!! niisama mänguks jääb kahjuks natuke liiga kaugele....

                              Comment

                              • antnx
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3102

                                #45
                                Re: Bowling Tartus!

                                kolmapäev on vabariigi aastapäev

                                Comment

                                Working...