Bowling Tartus!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bauss
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #16
    Re: Bowling Tartus!

    rekord idk, mingi 150 vist
    tavaline taks on sinna 90-120 kanti.
    eedenis oleks käpp küll

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #17
      Re: Bowling Tartus!

      keskmine vast mingi 90-100 rekord kui õigesti mäletan mingi 130 umbes, mänginud pole ligi 3 aastat. Aga kui selline üritus toimuks siis vast veaks end isegi kohale.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #18
        Re: Bowling Tartus!

        Kus tartus üldse mängida saab, eeden ja.....?
        võiks mingi normaalse kr2uga ta siis liita vms :D

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #19
          Re: Bowling Tartus!

          Teeme homme mingi väikese kokkusaamise seal. Kui 4 matsi saab kokku, peaks suht fun juba olema.

          Comment

          • olavike
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1269

            #20
            Re: Bowling Tartus!

            Algselt postitas leits
            Kus tartus üldse mängida saab, eeden ja.....?
            võiks mingi normaalse kr2uga ta siis liita vms :D
            ...Forselius ja Ihaste hotell.
            Rohkem vist ei teagi.

            Comment

            • Staier
              Jube Noob
              • Dec 2008
              • 166

              #21
              Re: Bowling Tartus!

              Mingi aeg oleks käpp,suht nuts mäng tõesti:) reks peaks 152 olema.

              Comment

              • runnar
                Grinder
                • Oct 2008
                • 740

                #22
                Re: Bowling Tartus!

                220+ on rekord, keskmist ei tea, ma rohkem keegli pro(see mis ihastes on) aga paar seeriat võiks täitsa teha

                Comment

                • olavike
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1269

                  #23
                  Re: Bowling Tartus!

                  Nende vastuste järgi tundub siin, et huvilisi on tunduvalt rohkem kui 4 :)
                  Hõivate terve Eedeni ära :)

                  Comment

                  • Mandre
                    Jube Noob
                    • Mar 2009
                    • 196

                    #24
                    Re: Bowling Tartus!

                    Algselt postitas olavike
                    ...Forselius ja Ihaste hotell.
                    Rohkem vist ei teagi.

                    Ihaste hotell pandi kinni

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #25
                      Re: Bowling Tartus!

                      mul on rekord ümmargune null. Pole kunagi miskeid kerasid loopinud :D Mingi aeg tahaks kindlasti proovida

                      Comment

                      • daljoh
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1032

                        #26
                        Re: Bowling Tartus!

                        Algselt postitas vsiu100
                        pakun, et keskmine hetkel 90-120.
                        kunagi, kui sõbra naine töötas bowlingus, siis sai tihedamini käidud. nüüd pole mitu aastat mänginud.
                        rekord 242. kuskil on võibolla paber veel alleski, kindel pole.
                        huvi on, kui aeg sobib.
                        kus bowlingus?

                        Comment

                        • yolpa
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 2669

                          #27
                          Re: Bowling Tartus!

                          wii bowlingus sain mingi 280:D

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #28
                            Re: Bowling Tartus!

                            Sa mõtled nagu mina, täna tuli ILGE bowlingu isu, viimati ca 2 aastat tagasi käisin, võiks midagi teha

                            //Tegite juba?

                            Comment

                            • onuark
                              Pokkerihai
                              • Oct 2009
                              • 1760

                              #29
                              Re: Bowling Tartus!

                              Enda rekord 190 or smth ja aasta oli siis.... kurat seda ei saagi mäletada!

                              Miski 5 aastat ikka tagasi.

                              edit: isegi see truuu vindi viskamine sai ära õpitud ja siis huvi kadus. liiga skilled olin, tulemus ainult sakkis.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #30
                                Re: Bowling Tartus!

                                minuarust võix jah juba 27ndal jaanuaril väikse mängu teha :D

                                Comment

                                Working...