Bowling Tartus!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1

    Bowling Tartus!

    Käisin üle 2-3 aasta bowlingut mängimas. Tra, kui nuts mäng.
    Mõtlesin, et maybe teha mingisugune väikene foorumi kokkutulek, teha tummised mängud, maybe sidebette jne jne.
    Mäng toimuks Tartu Eedenis.

    Kes oleksid käpad ?!?! (need, kes on käpad, võiks öelda ka oma keskmise tulemuse, mis saavad ning rekordi)

    Endal 90-110 keskmiselt ning rekord mingi kuni 150 vist, mis tuli paar aastat tagasi (tna 139)

    =)
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #2
    Re: Bowling Tartus!

    rekord on 347
    keskmine mingi 100

    ma võiks loopida küll

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3
      Re: Bowling Tartus!

      wtf 300 on ju max? :D? mingi leve 4 v

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #4
        Re: Bowling Tartus!

        ma tahaks süüa :D aga veebruaris oleks käpp

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #5
          Re: Bowling Tartus!

          Algselt postitas leits
          wtf 300 on ju max? :D? mingi leve 4 v
          on vää?
          krt me ükskord sõpradega mängisime, siis küll öeldi, et nihuke skoor mul tuli.
          võitjal oli 355, jäin napilt teiseks

          kust seda vaadata saab?

          Comment

          • r3o
            FPP Pro
            • Apr 2009
            • 260

            #6
            Re: Bowling Tartus!

            ma pakun, et te mängisite nt 3 vooru ja see summa. Keskmine ca 110 tundub algajale vastav küll

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7
              Re: Bowling Tartus!

              jap, su totalit näitab ka seal, ehk mingi 4 roundi peale saad mingi ala 555


              aga päris fun oleks mingi 8se pundiga võtta 2 rada, ehk 4 ja 4.
              variante on palju, kas nagu cashgame, ehk mano-a-mano, või team event, ehk tournament :D

              Comment

              • Timpz
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2029

                #8
                Re: Bowling Tartus!

                keskmine mingi 160 vms, rekord 236 vist, tartusse ei viitsiks vedada end :D

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #9
                  Re: Bowling Tartus!

                  Rekord on 74, keskmine 52, olen kindlasti huvitatud!

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #10
                    Re: Bowling Tartus!

                    oi jah...kui lambaks te mind peate.
                    obv see ei ole real tulemus.

                    tahtsin inimeste tähelepanelikust kontrollida :D

                    tegelik rekord peaks olema napilt alla 200, täpselt ei mäleta

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #11
                      Re: Bowling Tartus!

                      Algselt postitas Timpz
                      keskmine mingi 160 vms, rekord 236 vist, tartusse ei viitsiks vedada end :D
                      nice.. mul rekord ca 160.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #12
                        Re: Bowling Tartus!

                        Hea meelega prooviks millalgi, aga varem pole juhtunud mängima, nii et rekord nulli juures.

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #13
                          Re: Bowling Tartus!

                          Mainin ära, et kui ka Tallinnas mingi seltskond selle koha pealt ajusi liigutama hakkab, siis olexin ka probably mängija :D

                          Comment

                          • Svenza
                            Svetlana aka Buldooser
                            • Oct 2008
                            • 3591

                            #14
                            Re: Bowling Tartus!

                            Ma olen sekundiga käpp. Peangi oma laiska perset liigutama. Nuts mäng on jah. Mul ka 160 kandis rekord. Tavalaks on 90-130 vahel. Peale nädalast harjutamist tahaks küll 200 ära teha juba.

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #15
                              Re: Bowling Tartus!

                              pakun, et keskmine hetkel 90-120.
                              kunagi, kui sõbra naine töötas bowlingus, siis sai tihedamini käidud. nüüd pole mitu aastat mänginud.
                              rekord 242. kuskil on võibolla paber veel alleski, kindel pole.
                              huvi on, kui aeg sobib.

                              Comment

                              Working...