Uue Aasta lubadused (+1soov)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kureko1
    Julm Donk
    • Nov 2009
    • 52

    #16
    Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

    tänud

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #17
      Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

      Algselt postitas kureko1
      tervist, br on 50doltsi, paljuga peaksin NL4 lauda minema ?
      Ban

      Ja lisaks sooviks, et meie foorumisse ei tuleks igast tolguseid ja muidu donke. Et jutt jääks ikka konstruktiivse kriitika poole kallutatuks. Ning, et järgmine aasta oleks foorum natuke õpetlikum kui see aasta.

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #18
        Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

        teha head

        Comment

        • Madis_89
          Grinder
          • Feb 2009
          • 841

          #19
          Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

          Citius, altius, fortius nii endale kui teistele foorumikaaslastele

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #20
            Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

            Pokerwise suurt midagi ei huvitagi, peaasi, et toidu lauale saaks(kuigi mingi pakett oleks nice). Pokkeriväliselt ei teagi, luban vähemalt proovida seda e-sigareti teemat ja oleks cool kui oleks viitsimist ja motivatsiooni sügisel tagasi kooli minna :)

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #21
              Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

              [x]jätkata regulaarset mängu
              [x]vähem tilti
              [x]suveks tahaks beatida tuimalt nl/plo200
              [x]talveks olla nl/plo400+ reg
              [x]hakata trenni tegema ning suveks 20kg kaotada (H)
              [x]parem toitumine
              need on soovid. Aga eks näis kuhu teed viivad, kui vaja nl100s grindida, siis saab ka seda tehtud, kuna mul vaja end ära elatada :P


              soov oleks saada Eesti Meistriks ka 2010ndal aastal (LIVE oleks võimsam :P)

              Comment

              • FreakyJason
                Klubi Liige
                • Jan 2009
                • 1381

                #22
                Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

                Kindlasti joon vähem ja jõuan rohkem :) Soovin kasumlikumat 2010 aastat nii endale kui kõigile teistele

                Comment

                • KeRRRt
                  Grinder
                  • May 2009
                  • 774

                  #23
                  Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

                  Suitsetamine maha jätta ja vähem juua.

                  muu on savi :D

                  Comment

                  • eddi
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1200

                    #24
                    Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

                    rohkem suitsetada, rohkem juua, rohkem pokkerit mängida. :-*

                    Comment

                    • Keiss
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1592

                      #25
                      Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

                      Soovin tervist, edu ja õnne!
                      Lubadusi peab vist endale rohkem andma.

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #26
                        Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

                        eestist minema saada oleks soov
                        lubadus on sama
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

                          Proovida olla KORRALIKUM s.t. bähem alkoholi tarbida! Aga mitte olla korralik vaid KORRALIKUM siin on ikka väga suur vahe :P

                          Kui see tehtud siis kogu lõngakera hargneb ise üles - rohkem trenni, rohkem lugeda/õppida, rohkem mängida jne. A vist ainult siis vähem rohkem tuttavaid ja nalja saab.

                          Comment

                          • Marek K.
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1477

                            #28
                            Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

                            saada inimeseks, leida oma tulevikuvisioon, elada ja armastada.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #29
                              Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

                              olla väga produktiivne (endale mitte ühiskonnale)
                              hakata normaalseks tervisepedeks (ei puuduta joomist, nädalas korra kärakat on normaalne)
                              sebida isiklik elamine
                              areneda üldiselt paljudes tähtsates valdkondades (kooli obv ei lähe, kool on fishidele)

                              2009 oli parim aasta siiani elus pmst igas mõttes, 2010 tuleb veel parem 8)

                              Comment

                              • mkva
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1972

                                #30
                                Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

                                Algselt postitas Marek K.
                                saada inimeseks, leida oma tulevikuvisioon, elada ja armastada.

                                very nice.

                                Comment

                                Working...