Uue Aasta lubadused (+1soov)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mkva
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1972

    #1

    Uue Aasta lubadused (+1soov)

    Nagu ikka, standart, enamasti alati antakse uue aasta lubadusi ja samas soovitakse midagi, teeme seda ka meie.

    Teen siis otsa lahti.

    Luban, et hakkan lõpuks järgmina bangroll managmenti ja ei lenda bustosse enam selle eiramise pärast !

    Ja soovin, et kõik läheks hästi, et saaks lõpuks soojale maale elama ära minna :)


    Häid Jõule

  • IamAllin
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 1653

    #2
    Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

    LUBADUSED:
    * Hakkan mängima vastutustundlikult ning järgima bankroll managementi
    * Käin rohkem koolis
    * Jätan suitsetamise maha
    * Proovin saada paremaks inimeseks
    * Trenni peab rohkem tegema

    1 SOOV:
    Õnne, õnne ja veelkord õnne. Õnne elus, õnne pokkeris, õnne minu tegemistes, õnne igal pool kõikidele ja kõigi tegemistele.

    P.S. Kaubamaja aknaid ei tohi ka rohkem kui 2tk per week puru visata :'( ( ;D ;D)

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #3
      Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

      soovin jumalaga kohtuda.

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #4
        Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

        Mina tahan aasta lõpuks pokkeriga oma praegust kuupalka biitida.

        Ja kõigile ässa riverisse.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #5
          Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

          soovin joomised lõpetada ja keskenduda rohkem pereelule :D

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #6
            Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

            soovin,et köikidel selle foorumi liikmetel läheks järgmine aasta üli hästi(ka minul)

            Comment

            • timukasr
              Vana Tegija
              • Nov 2008
              • 1099

              #7
              Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

              Algselt postitas variatsioon
              soovin jumalaga kohtuda.
              Toho hullu

              Comment

              • olavike
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1269

                #8
                Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

                Ma arvan, et esmasoov peaks olema meil see, et ka 2010. aasta maikuus näiteks saame ilma pettusteta online pokkerit mängida.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #9
                  Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

                  Algselt postitas olavike
                  Ma arvan, et esmasoov peaks olema meil see, et ka 2010. aasta maikuus näiteks saame ilma pettusteta online pokkerit mängida.
                  samad mõtted.
                  btw jumalaga võiks ka kohtuda. lol.

                  Comment

                  • Foux
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 486

                    #10
                    Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

                    Luban , et elan veel aasta aega.

                    Soovin leida endale hea töökoha.

                    Comment

                    • kureko1
                      Julm Donk
                      • Nov 2009
                      • 52

                      #11
                      Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

                      tervist, br on 50doltsi, paljuga peaksin NL4 lauda minema ?

                      Comment

                      • oitarvi
                        Vana Tegija
                        • Jan 2009
                        • 1231

                        #12
                        Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

                        Algselt postitas kureko1
                        tervist, br on 50doltsi, paljuga peaksin NL4 lauda minema ?
                        Vähemalt hea lubadus. :)

                        Comment

                        • kureko1
                          Julm Donk
                          • Nov 2009
                          • 52

                          #13
                          küsimus

                          tervist, br on 50doltsi, paljuga peaksin NL4 lauda minema ???

                          Comment

                          • oitarvi
                            Vana Tegija
                            • Jan 2009
                            • 1231

                            #14
                            Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)

                            Algselt postitas kureko1
                            tervist, br on 50doltsi, paljuga peaksin NL4 lauda minema ???
                            Lõpeta nüüd see spämmimine ja postita õigete teemade alla küsimusi. Ma aravn, et mine kogu kupatusega lauda. Ehk siis 4 dollariga. Pole mõtet sentidega sitsima hakata. :)

                            Comment

                            • mcbethk
                              Bännitud
                              • Oct 2008
                              • 687

                              #15
                              Re: Uue Aasta lubadused (+1soov)



                              Luban suitsetamise quittida ja hakata trenni tegema ning muidu aktiivsemaks.

                              Soovida ma ei oska :D Aga siiski edu kõigile nende tegemistes!

                              Comment

                              Working...