On keegi mõelnud..

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Helmps
    Grinder
    • Oct 2008
    • 828

    #1

    On keegi mõelnud..

    et mis siis saab kui vool ära läheb
  • Toots_x
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2009
    • 320

    #2
    Re: On keegi mõelnud..

    Algselt postitas Helmps
    et mis siis saab kui vool ära läheb
    Korraks või üle maailma püsivalt? :D

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #3
      Re: On keegi mõelnud..

      3 tundi on läpaka akut. Mobla abil saan ka neti kätte kui vaja. Kui pikemaks ajaks siis lähen maale. Kui seal ka voolu pole siis shit happens. Puid on maailm ja sooja ja süüa teha saab.

      Comment

      • Helmps
        Grinder
        • Oct 2008
        • 828

        #4
        Re: On keegi mõelnud..

        ma ei tea isegi

        Comment

        • IamAllin
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 1653

          #5
          Re: On keegi mõelnud..

          Mul kadus selle teema peale peast vool ära

          Comment

          • EestiMats
            Grinder
            • Jul 2009
            • 625

            #6
            Re: On keegi mõelnud..

            Irw... jooma ofcooooorss.
            Kähku poodi , enne kui joogid külmikus soojaks lähevad.

            Comment

            • Helmps
              Grinder
              • Oct 2008
              • 828

              #7
              Re: On keegi mõelnud..

              põhimõtteliselt peaks doomswitch ka välja lülituma siis ju

              Comment

              • Helmps
                Grinder
                • Oct 2008
                • 828

                #8
                Re: On keegi mõelnud..

                Algselt postitas Kris
                KUS ON VAPSIKU SILMAD?
                ära risusta teemat

                Comment

                • Tohman
                  FPP Pro
                  • Aug 2009
                  • 297

                  #9
                  Re: On keegi mõelnud..

                  Mängisin turkasid (2-3), vool läks ära, tilt.

                  Comment

                  • mkva
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1972

                    #10
                    Re: On keegi mõelnud..

                    mõtlemine mõltmiseks. on läinud vool ära turka lõppfaasis, olin rahades, aga stack oli normal ja usun, et oleks palju rohkem sealt kätte saanud..

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #11
                      Re: On keegi mõelnud..

                      oot, kas keegi on purjus wä?

                      Comment

                      • Helmps
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 828

                        #12
                        Re: On keegi mõelnud..

                        ma sain kõva keretäie päkapiku käest

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #13
                          Re: On keegi mõelnud..

                          standard

                          Comment

                          • Helmps
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 828

                            #14
                            Re: On keegi mõelnud..

                            Algselt postitas hotcocacola
                            standard
                            seitse latti leiba ja viis viilu võid

                            Comment

                            Working...