Prantsuse Võõrleegion

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toots_x
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2009
    • 320

    #151
    Re: Prantsuse Võõrleegion

    Algselt postitas Madis_89
    Ja järge polegi tulemas :( ?
    Oeh, viimaks ometi väike update blogis.

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #152
      Re: Prantsuse Võõrleegion

      keep going.

      Väga huvitav lugeda!

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #153
        Re: Prantsuse Võõrleegion

        ilmselgelt mul viskaks ka kopa kiirelt ette, et ümber trükkida
        aga loodan ise ka lisa

        Comment

        • oitarvi
          Vana Tegija
          • Jan 2009
          • 1231

          #154
          Re: Prantsuse Võõrleegion

          Avastasin, et toos midagi veebruaris juurde kirjutanud. Mõtlesin juba, et väljasurnud blogi. Kindlasti kirjuta tihedamini. Kipub juba (algus) meelest ära minema.

          Comment

          • Madis_89
            Grinder
            • Feb 2009
            • 841

            #155
            Re: Prantsuse Võõrleegion

            Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
            Ja järge polegi tulemas :( ?
            Loodan oma järjepidavusega sind kirjutama suunata. Viimane sissekanne oli päris ammu.

            Comment

            • Cash87
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1402

              #156
              Re: Prantsuse Võõrleegion

              Ma juba ära unustanud, muidugi tahaks järge nii hea lugemine oli :P

              Comment

              • mkva
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1972

                #157
                Re: Prantsuse Võõrleegion

                Kui vaadata siis toots pole ammu siin aktiivne olnud. Tal hetkel palju teha.

                Comment

                Working...