Re: Pokkeripro Taimaal
Vana hea pokkeriprode foorum... Siin kõik jutu järgi A+ korralikud kodanikud, aga esimest korda Tais käisin siis meie ~ 10 'sest seltskonnast olin ainuke kes võttis vaevaks kiivrit kanda, ülejäänud pohhuilt täispeaga kiivrita ringi :D
Vana hea pokkeriprode foorum... Siin kõik jutu järgi A+ korralikud kodanikud, aga esimest korda Tais käisin siis meie ~ 10 'sest seltskonnast olin ainuke kes võttis vaevaks kiivrit kanda, ülejäänud pohhuilt täispeaga kiivrita ringi :D







Comment