Pokkeripro Taimaal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #991
    Re: Pokkeripro Taimaal

    Vana hea pokkeriprode foorum... Siin kõik jutu järgi A+ korralikud kodanikud, aga esimest korda Tais käisin siis meie ~ 10 'sest seltskonnast olin ainuke kes võttis vaevaks kiivrit kanda, ülejäänud pohhuilt täispeaga kiivrita ringi :D

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #992
      Re: Pokkeripro Taimaal

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Vana hea pokkeriprode foorum... Siin kõik jutu järgi A+ korralikud kodanikud, aga esimest korda Tais käisin siis meie ~ 10 'sest seltskonnast olin ainuke kes võttis vaevaks kiivrit kanda, ülejäänud pohhuilt täispeaga kiivrita ringi :D
      Ei tundu reaalne, see on nagu üks asi, mida liikluspoll peaks isegi jälgima ja mida päris palju rõhutati. Ilma võivad ainult kohalikud, turistidel peab kindlasti olema. Ju sellesama statistika ja maine pärast juba.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #993
        Re: Pokkeripro Taimaal

        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
        Ei tundu reaalne, see on nagu üks asi, mida liikluspoll peaks isegi jälgima ja mida päris palju rõhutati. Ilma võivad ainult kohalikud, turistidel peab kindlasti olema. Ju sellesama statistika ja maine pärast juba.
        Oleneb kohast. Koh Phangan oli see, kus nii oli.

        Aga just viimane trip käisin Bangkokist ~ 200km väiksel 3K populationiga saarel Ko Samet. Seal ma ei näinud kordagi kellelgi kiivrit. Enamus teed nii sitad lihtsalt, et ei saa kiirelt anyway sõita.

        Comment

        • Cheating
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2009
          • 447

          #994
          Re: Pokkeripro Taimaal

          Olen ise näinud kuidas isegi kohalike võetakse maha kuna ei kanna kiivreid ja ülerahvastatud.
          Üks neist kes Rolleriga oli läheb võtab takso ja sõidab Politseijaoskonda ja maksab trahvi ja tuleb siis trahvi kviitungiga tagasi ja siis antakse roller tagasi ja võivad edasi sõita. Muidugi ainult sedasi, et kõigil ikka kiiver ka on. Aga eks see ikka selline pisteline asi ja paljudel ikka väga pohhui, eriti väiksemates linnades/külades.
          Ise ka kindlasti ilma ei soovi sõita.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #995
            Re: Pokkeripro Taimaal

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            Nii relvade kandmise kui naise luba minekuks :D
            Tglt ma relvade kohta ei tea, aga lampi turul müüakse obv neid igale mardile.
            Minu poolt jõulukingitus sulle, kuna ma tean kui raske on Eestist naist saada.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #996
              Re: Pokkeripro Taimaal

              Mis sa tõesti arvad, et selles on asi?
              Pole eestis kuival olnud, lihtsalt nüüdseks meeldivad kollased rohkem.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #997
                Re: Pokkeripro Taimaal

                Sa süütuna ei läinudki eelmine kord Taisse? Sain nagu nii aru :S

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #998
                  Re: Pokkeripro Taimaal

                  rofl

                  Edit: Kuigi pean jah tõesti tõdema, et kollaseid/tõmmusid/ w/e on rohkem hinge all kui valgeid.

                  Valgete porni pole ka umbes 2a juba vaadanud.
                  Last edited by qbj0hn; 30.12.13, 21:28.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #999
                    Re: Pokkeripro Taimaal

                    in b4 cambodia .. koomas peaga vahele mendile rolleriga ilma kiivrita ja 10 usd (ise tho ei soitnud, aga yks eestlane rääkis)
                    Last edited by leits; 30.12.13, 21:25.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #1000
                      Re: Pokkeripro Taimaal

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Mis sa tõesti arvad, et selles on asi?
                      Pole eestis kuival olnud, lihtsalt nüüdseks meeldivad kollased rohkem.
                      Ausalt ei pidanud seda silmas. :(

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #1001
                        Re: Pokkeripro Taimaal

                        See selleks.

                        Igatahes see kelle pildid lisasin ja lootsin veel kokku saada on vist lännu. Kirjutasin miski 3p tgsi, et "you already forget me?", aga ei vastanud midagi, nägin, et sõnumit loetud ja on aktiivne koguaeg. Rohkem midagi ei kirjuta ka, ehk saab järgmine trip seda fine keha veel tülitada veits vähemalt.
                        Aga mida ikka loota tüdrukult kes töötab siukses asutuses.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Lihtsalt see ride ületas kõik varasemad.
                        Unustasin lihtsalt, et sa ei kaota kunagi enda tüdrukut seal, lihtsalt ootad enda järjekorda.


                        Kuid suhtlen ühe teisega suhteliselt aktiivselt. Jutt on vähe parem ka kui standard "I miss you" ja paar smile.
                        Kohtasin teda ühes baaris kui kerget õlle tegime, liitus lauaga ja obv viisin koju. Ta silmad lihtsalt neelasid endasse ja ei suutnud vastu panna.
                        Hetkel käib ülikoolis esimest aastat ja õpib õigust, lisaks veel miskis fotosalongis ja muidugi on ka part-time lits, et lisaraha teenida natuke.
                        Rääkisin sellest tüdruku teemast ka, ütles insta, et unustaks ära ja kuna ma seal ei ole siis ei ole ka rahapuud. No money, no honey.
                        Meeldib ta konkreetsus ja ei ilusta midagi ega bullshiti.
                        Ütlesin, et üritan igapäev vaikselt tai keelt ka õppida vahtides youtubest vide jms, aga lubas, et õpetab mulle ise vaikselt. Kõige parem inglise keel ka tal mis pmst tais kohanud.
                        Eks näeb, mingit tagamõtet mul pole, hea suhelda lihtsalt ja uurida elu.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #1002
                          Re: Pokkeripro Taimaal

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          See selleks.

                          Igatahes see kelle pildid lisasin ja lootsin veel kokku saada on vist lännu. Kirjutasin miski 3p tgsi, et "you already forget me?", aga ei vastanud midagi, nägin, et sõnumit loetud ja on aktiivne koguaeg. Rohkem midagi ei kirjuta ka, ehk saab järgmine trip seda fine keha veel tülitada veits vähemalt.
                          Aga mida ikka loota tüdrukult kes töötab siukses asutuses.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Lihtsalt see ride ületas kõik varasemad.
                          Unustasin lihtsalt, et sa ei kaota kunagi enda tüdrukut seal, lihtsalt ootad enda järjekorda.


                          Kuid suhtlen ühe teisega suhteliselt aktiivselt. Jutt on vähe parem ka kui standard "I miss you" ja paar smile.
                          Kohtasin teda ühes baaris kui kerget õlle tegime, liitus lauaga ja obv viisin koju. Ta silmad lihtsalt neelasid endasse ja ei suutnud vastu panna.
                          Hetkel käib ülikoolis esimest aastat ja õpib õigust, lisaks veel miskis fotosalongis ja muidugi on ka part-time lits, et lisaraha teenida natuke.
                          Rääkisin sellest tüdruku teemast ka, ütles insta, et unustaks ära ja kuna ma seal ei ole siis ei ole ka rahapuud. No money, no honey.
                          Meeldib ta konkreetsus ja ei ilusta midagi ega bullshiti.
                          Ütlesin, et üritan igapäev vaikselt tai keelt ka õppida vahtides youtubest vide jms, aga lubas, et õpetab mulle ise vaikselt. Kõige parem inglise keel ka tal mis pmst tais kohanud.
                          Eks näeb, mingit tagamõtet mul pole, hea suhelda lihtsalt ja uurida elu.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #1003
                            Re: Pokkeripro Taimaal

                            Aususe mõttes siis käis käsi ikka sadulal ja nina tissivahel ka enne kui otsus tehti.
                            Pics or gtfo obv.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • rasmer
                              Vana Tegija
                              • Oct 2009
                              • 1306

                              #1004
                              Re: Pokkeripro Taimaal

                              Paistab sinu parim saak.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #1005
                                Re: Pokkeripro Taimaal

                                Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                                Paistab sinu parim saak.
                                Ilu vaataja silmis, aga suht ok jah.

                                Üks kena ladyboy ka hulka.
                                Isiklikult temaga ei olnud, aga viibis seltskonnas. Selles kamraadil veel tr kirjutamatta kes temaga tegeles.
                                Cliffsid on igatahes sellised, et miski 5h+ panime koos pidu suure seltskonnaga ja mitte keegi aru ei saanud, et see tüüp on.
                                Keegi isegi ei mõelnud selle peale hetkekski

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Last edited by qbj0hn; 30.12.13, 22:34.

                                Comment

                                Working...