Pokkeripro Taimaal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mkva
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1972

    #526
    Re: Pokkeripro Taimaal

    Algselt postitas Blonkvist
    Praegu istun Shiounukkvilles
    mmmm.. sihanoukville.. mmm. Tra seal on nii soe ja hea!

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #527
      Re: Pokkeripro Taimaal

      Tjah, polnud kuskil 5ndast leheküljest alates lugenud, nüüd veetsin mingi faking 3h siin vist :D

      Selle suhtlemise kohapealt ütlex ka nii palju, et isegi Taanis elades oli standard, kus pidevalt kellelgi tänaval mingi küsimus oli siis pöörduti kohe suva inimese poole ja suheldi vabalt, Eestis ei suhtle eriti keegi sedasi, helistatakse insta sõbrale ja lastakse internetist midagi uurida või whatever ;D Ise pole ka eriline suhtleja, aga sai ka siiski harjumuseks, et kui midagi oli arusaamatu, siis küsisin suvalise lähedaloleva inimese käest kohe selgitusi :) Üx kord mingi neeger küsis algul kella bussijaamas , lõpux rääkisime terve bussisõidu juttu ja hiljem veel vend küsis tel numbrit ja andis enda oma kah lol!


      Aga muidu lugesin , et Tais on sitaks mürkmadusi ja vägagi surmavate mürkidega! Kas keegi on vabas looduses mõne kobraga kohtunud vms? :) Huvitav olex kohtuda küll mõne kobra või sellisega nii, et loomaaia klaase pole vahel, kuigi päris käsivõitlusesse sattuda ei tahax nendega, eriti sellistega, kes mürki silmadesse pritsivad ! ;D

      Comment

      • Kloonike
        Grinder
        • Nov 2008
        • 898

        #528
        Re: Pokkeripro Taimaal

        Nice bump RudiTurbo.

        Räägiks natukene taas Tai elust neile, kes plaanivad siia pikemaks elama tulla. Nüüdseks on mul nö "holiday mode" möödas ja olen ennast hästi sisse elanud (esimene kuu aega oli suhteliselt harjumatu võrreldes Eestiga). Mingeid erilisi seiklusi pole ette tulnud. Rentisin endale kuueks kuuks korteri (http://www.centralhillplace.com/), väljas on bassein, restoran (avatud kuni 21:00), 5-10 min kaugusel hulgaliselt Tai söögikohti jms. Suhteliselt mugav, kuid võrreldes mu eelmise elukohaga ööelust natukene kaugemal, ööelu all pean silmas kohti, kus turistid tavaliselt aega veedavad. Küll aga on siin ligidal korralikult Tai klubisid jms, millega ma plaanin tulevikus paremini tutvust teha. Nädalas saab ikka paar korda väljas käidud, kuid mitte nagu "holiday mode" ajal iga päev... Selline pidu tuleb siin üldse ära unustada, kui on soovi elus läbi lüüa, nii ei jõua mitte kuhugi. Korteris on 6 mbit net jagatud naabriga (elab samal korrusel, majas on oma LAN võrk). Pokkeris pole veel suutnud sellist volüümi nagu Eestis veel näidata, kuid töötan selle nimel. Umbes 4h venitab parematel päevadel ikka välja. Ilmselt tulevikus asi paraneb, sest siiski on veel mõningad "lahtised otsad" vaja ära lahendada. Tavaline on see, et peale väikseid sessione veedan niisama sõpradega aega. Kuu eelarveks on ca 15k eek (13k baht korter/elekter/vesi/internet; 10k baht toit, 17k baht meelelahutus ja muud kulud). Enesetunne on hea, mõnus ja rahulik. Kui alguses oli selline rahutus vms, siis nüüdseks on ca 25 buyini pokkeris plussi tõmmatud ja rahutus/mured on kadunud. Peaaegu nagu Eestis, välja arvatud see, et väljas on perfektne ilm, sõbralikud inimesed, maitsev toit ja eksootika, mida Taimaa pakub. Lisaks sellele läksin õppima tai keelt (aastane kursus, 2x nädalas 2h), päris huvitav kogemus, kohtasin väga erineva taustaga inimesi... Kõigil on oma story, eks paistab kuidas need suhted arenevad. Loodan, et see lõik siin annab mkva seikluste kõrvale veidi parema pildi kuidas argielu välja näeb. Ca kuu aja pärast peaks ise väikese puhkusetripi tegema 8).

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #529
          Re: Pokkeripro Taimaal

          Et siis vähemalt aastaks plaanid jääda? Damn kui kadedaks need Tai jutud teevad. :P
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • StripPoker
            Grinder
            • Sep 2009
            • 609

            #530
            Re: Pokkeripro Taimaal

            Eks näeb kuidas seeaasta eluke läheb aga kui rahaliselt hästi (ei pea silmas ainult pokkerirahasid, kuigi ka loodaks selles edukas olla, vaid ka muudele liikumistele) siis on dets plaanis Austraaliast sõpradega Kambodzas kokku saada ja trippida. Ideaalis sõidaks naisega juba varem Taisse. Tõesti teeb kadedaks praegu neid jutte siin lugeda , endal ila suunurgast jooksmas :D

            Comment

            • raaids
              Grinder
              • Mar 2009
              • 606

              #531
              Re: Pokkeripro Taimaal

              Algselt postitas Kloonike
              Nice bump RudiTurbo.

              Räägiks natukene taas Tai elust neile, kes plaanivad siia pikemaks elama tulla. Nüüdseks on mul nö "holiday mode" möödas ja olen ennast hästi sisse elanud (esimene kuu aega oli suhteliselt harjumatu võrreldes Eestiga). Mingeid erilisi seiklusi pole ette tulnud. Rentisin endale kuueks kuuks korteri (http://www.centralhillplace.com/), väljas on bassein, restoran (avatud kuni 21:00), 5-10 min kaugusel hulgaliselt Tai söögikohti jms. Suhteliselt mugav, kuid võrreldes mu eelmise elukohaga ööelust natukene kaugemal, ööelu all pean silmas kohti, kus turistid tavaliselt aega veedavad. Küll aga on siin ligidal korralikult Tai klubisid jms, millega ma plaanin tulevikus paremini tutvust teha. Nädalas saab ikka paar korda väljas käidud, kuid mitte nagu "holiday mode" ajal iga päev... Selline pidu tuleb siin üldse ära unustada, kui on soovi elus läbi lüüa, nii ei jõua mitte kuhugi. Korteris on 6 mbit net jagatud naabriga (elab samal korrusel, majas on oma LAN võrk). Pokkeris pole veel suutnud sellist volüümi nagu Eestis veel näidata, kuid töötan selle nimel. Umbes 4h venitab parematel päevadel ikka välja. Ilmselt tulevikus asi paraneb, sest siiski on veel mõningad "lahtised otsad" vaja ära lahendada. Tavaline on see, et peale väikseid sessione veedan niisama sõpradega aega. Kuu eelarveks on ca 15k eek (13k baht korter/elekter/vesi/internet; 10k baht toit, 17k baht meelelahutus ja muud kulud). Enesetunne on hea, mõnus ja rahulik. Kui alguses oli selline rahutus vms, siis nüüdseks on ca 25 buyini pokkeris plussi tõmmatud ja rahutus/mured on kadunud. Peaaegu nagu Eestis, välja arvatud see, et väljas on perfektne ilm, sõbralikud inimesed, maitsev toit ja eksootika, mida Taimaa pakub. Lisaks sellele läksin õppima tai keelt (aastane kursus, 2x nädalas 2h), päris huvitav kogemus, kohtasin väga erineva taustaga inimesi... Kõigil on oma story, eks paistab kuidas need suhted arenevad. Loodan, et see lõik siin annab mkva seikluste kõrvale veidi parema pildi kuidas argielu välja näeb. Ca kuu aja pärast peaks ise väikese puhkusetripi tegema 8).
              millises seisukorras ja kui suure korteri seal selle 13k bahti eest said?

              Comment

              • Kloonike
                Grinder
                • Nov 2008
                • 898

                #532
                Re: Pokkeripro Taimaal

                Korter on 10k bahti, Suite Room @ http://www.centralhillplace.com/gallery.php. Ainus vahe on see, et mul on selle pruuni diivani asemel valgest nahast diivan ja 2 tugitooli.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #533
                  Re: Pokkeripro Taimaal

                  Algselt postitas raaids
                  millises seisukorras ja kui suure korteri seal selle 13k bahti eest said?
                  Täpsuse huvides - Tai rahaühik on baat. Muidu väga lahe lugemise teema - laske edasi! :)

                  Comment

                  • mkva
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1972

                    #534
                    Re: Pokkeripro Taimaal

                    Algselt postitas pastilaa
                    Täpsuse huvides - Tai rahaühik on baat. Muidu väga lahe lugemise teema - laske edasi! :)
                    Ma olen ka kuulnud, et öeldakse baat, aga seda alles nüüd. Mina isiklikult tutvusin nimega 'baht' ja ka wiki ütleb niimodi. Kui ma ei eksi siis tailased ise ütlevad küll baat jah.

                    Comment

                    • zyxxx
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 453

                      #535
                      Re: Pokkeripro Taimaal

                      Algselt postitas pastilaa
                      Täpsuse huvides - Tai rahaühik on baat. Muidu väga lahe lugemise teema - laske edasi! :)
                      Täpsuse huvides siiski kasutab muu maailm bahti, hääldus on küll pigem baat.
                      1 Thai baht = 0.030139 U.S. dollars ütleb Google.

                      Edit: Mkva jõudis ette:)

                      Comment

                      • kilu6
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1305

                        #536
                        Re: Pokkeripro Taimaal

                        Ma tahtsin ka öelda, et ilmselt on inglise keeles juurdunud baht, isegi Tai keskpanga lehel on kirjas baht:



                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #537
                          Re: Pokkeripro Taimaal

                          Eesti keeles ikka baat.


                          Comment

                          • zyxxx
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 453

                            #538
                            Re: Pokkeripro Taimaal

                            Mis teema sellega on, et pokkeritubades mitte kunagi ei ole näha ühtegi mängijat, kelle asukohaks oleks märgitud Tai mõni kohanimi?

                            Loogiliselt peaks neid suht palju olema, kes seal kandis mängivad või on asukoha aadressiks mõne muu riigi aadressid, sest Taimaal teatavasti internetipokker keelatud?

                            Comment

                            • Toots_x
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2009
                              • 320

                              #539
                              Re: Pokkeripro Taimaal

                              Algselt postitas zyxxx Vaata postitust
                              Mis teema sellega on, et pokkeritubades mitte kunagi ei ole näha ühtegi mängijat, kelle asukohaks oleks märgitud Tai mõni kohanimi?
                              IMO on seal selline asi üldse keelatud ning inimesed kes mängivad kasutavad VPN tunneleid ja kurat teab mida?.

                              Comment

                              • zyxxx
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 453

                                #540
                                Re: Pokkeripro Taimaal

                                Algselt postitas Toots_x Vaata postitust
                                IMO on seal selline asi üldse keelatud ning inimesed kes mängivad kasutavad VPN tunneleid ja kurat teab mida?.
                                Vot mind huvitabki, kuidas see tehniliselt lahendatud on.

                                Comment

                                Working...