Pokkeripro Taimaal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • farik666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 834

    #466
    Re: Pokkeripro Taimaal

    @JJ see sinu 80K elanikuga linnake.. kuidas ise omale elamise leidsid seal siis?? Läksid kohale ja surfasid ajalehtedes?? Või miskid netisaidid ikka on ?

    Comment

    • tolmuahv
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 2502

      #467
      Re: Pokkeripro Taimaal

      See privadori how-to on ikka kuld. Ma klikkisin muuhulgas läbi ka 'How to stop being needy', 'being polite', 'How to come up with good conversation topics'. Väärt lugemine :D

      Comment

      • Johnny Jazz
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 336

        #468
        Re: Pokkeripro Taimaal

        Algselt postitas farik666
        @JJ see sinu 80K elanikuga linnake.. kuidas ise omale elamise leidsid seal siis?? Läksid kohale ja surfasid ajalehtedes?? Või miskid netisaidid ikka on ?
        Selliseid netisaite lihtsalt ei ole, ausalt. Mul oli tegelikult üldse plaan Chiang Mai'sse elama minna. Kuu aja jooksul ühes Patongi hotellis elades sai selle omanik aga väga heaks sõbraks, kes kuuldes minu plaanidest, pakkus hoopis välja, et näitab mulle oma kodulinna Lõuna-Tais, kust saaksin tõelise Tai kogemuse. Nii ta mind järgmisel päeval sinna autoga viiski ning aitas elamist otsida jms. Paraku toimusid siin sel ajal üleriigilised kergejõustikumeistrivõistlused ning absoluutselt igasugune majutus oli järgnevaks kuuks pea täielikult broneeritud. Nii elasin umbes nädala ühes mõnusas hotellis ning "jäin ootele" - kohalik sõber lubas asja edasi ajada ning mulle teada anda, kui midagi leiab.

        Õhtuti väljas käies aga õnnestus ühe kohaliku laulja kaudu leida üks natuke püsivam elamine linna lähedal asuvas kuurortis. Hind oli küll samaväärse majakese kohta samas piirkonnas ligikaudu 10x kallim, kuid neelasin selle alla - ümbruskond, meeleolu ning igapäevane täisteenindus tundus seda väärt olevat (ehkki tegelikult pigem mitte).

        Tuttavaid aga tekkis üha juurde ning klubist leidsin ühe väga vinge naise, kes mulle tuttavate kaudu ülikiiresti linna kõrg-klassi piirkonda mõistliku hinnaga maja leidis. Nii läks siis minul.

        Loo moraal oleks aga ilmselt see, et tuleb lihtsalt oma seitse asja seljakotti pakkida ning lennukile astuda. Kui vähegi suhtlemisoskust jagub, on võimalik ka täiesti umbkeelsena üle kogu maailma hakkama saada. Sageli on suur osa õnnel, kuid siinpool maailma on inimesed lihtsalt niivõrd sõbralikud, et mingisugust mure ega häda eluilmaski tundma ei pea. Rääkimata sellest, et inimesed juba ise rääkima tulevad ning sinust huvi tunnevad, leidub linna peale kas või mõni üksik indiviid, kes ka mõne sõna inglise keelt mõistab ning sellega on juba 90% murest lahendatud. Ei tasu liialt muretseda ega asju ette planeerida. Isegi kui olen seda üritanud teha, pole minul igatahes pea kunagi asjad plaanipäraselt läinud. Alati ikka pigem märksa paremini! Pealegi on kõige väärtuslikum just see saadud seiklus, asja käigus kogutud kontaktid ning tutvused ja väga sageli enamgi veel.


        Ajalehtede peale ma ei panustaks Samas olen võib-olla ainult mina loll ning kuigi palju kohalikust tähestikust esmapilgul arusaadavana ei tundunud :)
        Suhelda, suhelda, ringi käia ning veelkord suhelda - see viib ALATI tulemuseni.

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #469
          Re: Pokkeripro Taimaal

          fooking awsome


          peab tellima

          see olemas, kui keegi tahab. Mega hea raamat ja peaks mindseti narko koha pealt tais küll puhtaks lööma. Liiga sitt risk-reward ratio

          Comment

          • Cheating
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2009
            • 447

            #470
            Re: Pokkeripro Taimaal

            Ise ka tais käinud ja nüüd nagu väike unistus saada mäng jooksma ja siis sinna kolida!Korterid ei maksa mitte midagi,majad kah odavad vahest isegi odavamad oleneb jälle piirkonnast.Proovin see aasta veel tööl käija ja siis minema põrutada.

            Comment

            • StripPoker
              Grinder
              • Sep 2009
              • 609

              #471
              Re: Pokkeripro Taimaal

              Kas näiteks 2 kuuks ka saab kortereid mõistliku hinnaga üürida Tais nii, et net oleks kohe sees ja toimiks?

              Muide kunagi käisin Tais ja enamuse aja sellises linnas nagu Hua Hin. Oli ka väga mõnus linn - ilusad rannad, vaiksem linn aga ööelu oli keskuses ilusti olemas. Ümbruses ka palju vaatamisväärsusi. On keegi veel seal käinud?

              Comment

              • Johnny Jazz
                Õpihimuline Mängur
                • May 2009
                • 336

                #472
                Re: Pokkeripro Taimaal

                Algselt postitas StripPoker
                Kas näiteks 2 kuuks ka saab kortereid mõistliku hinnaga üürida Tais nii, et net oleks kohe sees ja toimiks?

                Muide kunagi käisin Tais ja enamuse aja sellises linnas nagu Hua Hin. Oli ka väga mõnus linn - ilusad rannad, vaiksem linn aga ööelu oli keskuses ilusti olemas. Ümbruses ka palju vaatamisväärsusi. On keegi veel seal käinud?
                Kaheks kuuks saab paljudes kohtades üürida "Serviced Apartmente" ehk elad oma väikeses hubases korteris, toateenindus, kommunaalid ja üldjuhul internetiühendus on hinna sees. Iseasi on see, kui mõistlikuks hinda pidada saab ning kas sellise jagatud wireless ühendusega pokkerit grindida annab.
                Üldiselt leiab sedasorti teenust aga väga erinevas hinnaklassis ning olenevalt piirkonnast saab ka väga mõnusalt ja soodsalt ära elada! See oleks siis minu arvates parim lahendus paariks kuuks ühes kohas peatudes. Üürilepinguid reeglina alla 6 kuu pikkusi teha ei taheta.

                Hua Hin tundub päris nuts jah elamiseks!! Ei ole midagi üleliia hullumeelselt, kuid samas absoluutselt kõik võimalused olemas ning seda nii lääne kui Tai mõistes. Lisaks on Bangkok piisavalt lähedal, et iga kell minna kui tuleb tuju end välja elada või lihtsalt mingit monster-shoppingut teha :)

                Comment

                • Kloonike
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 898

                  #473
                  Re: Pokkeripro Taimaal

                  Mina elan näiteks hetkel http://www.chiangmai-smith-residence.com/, kuid järgmisest kuust kolin http://www.centralhillplace.com/ suite roomi. Smith Residentsil on küll parem asukoht, kuid kõrgem hind jms. Teine koht veidi rahulikum aga samas seal lähedal on hulgaliselt ka tai restorane ning Chiang Mai University, kuhu ma 1a kursuse võtsin, sellega saan ka 1a viisa, mis tuleb arvatavasti terve aasta peale kokkuvõttes soodsam, sest jääb ära hulgaliselt viisa runne (pean ainult reportima iga 90 päeva tagant immigratsiooni) + tai keele ja -kultuuri freeroll kui nii võib öelda... http://www.teflcmu.com/1_Year_Ed_Visa/

                  Comment

                  • Johnny Jazz
                    Õpihimuline Mängur
                    • May 2009
                    • 336

                    #474
                    Re: Pokkeripro Taimaal

                    Algselt postitas Kloonike
                    Mina elan näiteks hetkel http://www.chiangmai-smith-residence.com/, kuid järgmisest kuust kolin http://www.centralhillplace.com/ suite roomi. Smith Residentsil on küll parem asukoht, kuid kõrgem hind jms. Teine koht veidi rahulikum aga samas seal lähedal on hulgaliselt ka tai restorane ning Chiang Mai University, kuhu ma 1a kursuse võtsin, sellega saan ka 1a viisa, mis tuleb arvatavasti terve aasta peale kokkuvõttes soodsam, sest jääb ära hulgaliselt viisa runne (pean ainult reportima iga 90 päeva tagant immigratsiooni) + tai keele ja -kultuuri freeroll kui nii võib öelda... http://www.teflcmu.com/1_Year_Ed_Visa/
                    Pole absoluutselt paha! Kurat, mind ennast ikka tõmbab ka sinna põhjapoole. Algne plaan oligi juuli 2009 Chiang Mai-sse end ~pooleks aastaks sisse seada ning sealt siis edasi BKK vms. Nüüd aga olen juba sellise väiksema ning vaiksema linna kogemuse kätte saanud ning ei tea, kui palju uut CM puhul minu jaoks oleks.

                    Samas kes teab, kui kauaks ma lõppude lõpuks siia riiki elama jään. Praeguse seisuga teen ilmselt väikese vaheetapi Phuketis ja siis vaatab edasi. BKK tõmbab ka väga, aga sinna alla 150-200k THB kuueelarvega ei kipu. Ilmselt jõuan millalgi ringiga Chiang Mai-sse ka. Ma ei tea, kui palju see tõele vastab, aga minu kogemuse järgi on Põhja-Tai naised keskmiselt Tai ilusaimad.

                    See Education Visa teema on ka nuts! Paraku minu linnas ükski kool seda ei paku ning kuna niikuinii on Austraalias nii palju sõpru, keda pole ammu näinud, lähen võtan sealt oma aastase viisa :P

                    Comment

                    • Jennifer
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1503

                      #475
                      Re: Pokkeripro Taimaal

                      Väga kõva teema :D

                      Comment

                      • taiki
                        Julm Donk
                        • Dec 2009
                        • 74

                        #476
                        Re: Pokkeripro Taimaal

                        mkav, ütlesid et hakkad üle päeva oma järjejutule lisa postitama. Ma ei tea kas unustasid või lihtsalt ei viitsi. Kui ei viitsi, saan aru, keegi ei sunni loomulikult. Imo on väga nuts see kuidas ja millest kirjutad, oleks väga huvitatud edasi lugemisest.

                        Comment

                        • mkva
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1972

                          #477
                          Re: Pokkeripro Taimaal

                          Heh, täna just mõtlesin, et pole kirjutanud. Aga asi pole viitsimises. Mul on HU projekt käsil, seetõttu palju õppimist ja mängimist. Tiba hiljem kirjutan väikse jätku..

                          Comment

                          • KeRRRt
                            Grinder
                            • May 2009
                            • 774

                            #478
                            Re: Pokkeripro Taimaal

                            Algselt postitas mkva
                            Heh, täna just mõtlesin, et pole kirjutanud. Aga asi pole viitsimises. Mul on HU projekt käsil, seetõttu palju õppimist ja mängimist. Tiba hiljem kirjutan väikse jätku..
                            mitte et ma peale käin, aga "tiba" on möödas :D

                            Comment

                            • mkva
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1972

                              #479
                              Re: Pokkeripro Taimaal

                              Eelnevalt..

                              Pattayasse tagasi jõudes läksime straight to hotel ja leppisime kokku, et käime pesemas ja lebotame natuke, siis hakkame vaatama mis teeme..

                              Olin valmis omadega ja just hakkasin minema Vidari tuppa, et vaadata mis ta teeb, kui ta mulle ukse peale otsa jooksis. Tormas minust kähku mööda pani mu teleka käima ja ütles, et sitaks kõva kanal on, kus näitab Live mis hetkel kuskil Pattayas toimub ja toimuma hakkab. Ta oli ka poes jõudnud käja ja osta parasjagu vägijooke.
                              Nii me siis seal istusimegi, libistasime igast head ja paremat sisse ja vaatasime, mis siis toimub täna. Hea kanal küll tho, näitas ägedaid klubisid ja baare jne, aga ega midagi kinlat sealt ei leidnud endale. Niisiis telku kinni, asjad tasku ja välja.
                              Ma täpselt ei mäleta nüüd, mida ma tahtsin teha, kas mingit klubi või baari või hoopis mingit massaži salongi minna vaatama, aga mul oli kaardilt paberile kirjutatud aadress, SOI ja mingid numbrid. Hüppasime siis tänaval siklitaksode juurde, vsikasin ühele neist aadressi ette ja ütlesin, et sinna tahame.
                              Sõit kestis oma 10 minutit, kui lõpuks olime sellest kesklinna melust ja sealt walking streedi ümburusest täitsa väljas, kus oli nö real tai linnapilt. Hakkasin mõtlema, et ega asi saa ju õige olla. Mäletasin täpselt, et kui kaardi pealt vaatasin, siis see koht jäi kuskile ranna poole ja isegi mitte väga kaugel meie hotellist. Aga miskitpärast sõitsime hoopis teise suunda. Lõpuks olime sellisest suht hämaras linnaosas, ja maha pandi meid mingi pimeda suure aga madala maja ees maha. Okei :D Maksime juhtidele ja nad panid minema.
                              Vaatasime ja uurisime ümbrust. Suht kahtlane koht oli. Selle maja ees seisid välimuselt ikka täitsa gayd ja majast voolas samasuguseid veel välja. WTF IS THIS ?!?!! Krt, affid tõid meid mingi fckin gaylinna v ? Panime sealt kähku jala ajama, tagasi sinna suunda, kust tulime. Tänavate kaupa oli seal selliseid gaypoisse täis, kes tänavate ääres passisid ja mingite urgasbaaride ees. OMG. Hästi läheb. Tol hetkel tegi see nalja ka tho. Kiirelt avastasime, et see pleiss on nii hull, et isegi taksosid ega midagi polnud seal võtta. Nojah, jala nühkisime siis toda maad. Vahepeal oli isegi miskit 7eleven, kust sai vägijooki ohtralt ostetud, sest maa pidi ikka päris pikk olema, sest sikliga sõitsime seda oma 10 minutit ju.
                              Aga ei kurda. Äge oli näha teistmoodi linnapilti, mida turismipiirkonnas kindlasti ei näe.

                              Ma ei mäletagi kaua me kõndisime, sest lõbus oli ja sai palju jutustatud, aga mingi hetk avastasime end tuttavas pildis ja palju polnud enam ka Walking Streedini jäänud.
                              Palju me aega ei kulutanudki, ja suundusimegi 'tänavale.

                              Muli tuli selline mõte, et täna võiks külastada nii palju baare, kui saab, selle asemel, et terveks õhtuks ühte kohta maha vajuda. Minuga oldi päri ja asi läks käiku.
                              [ Seda võib nüüd kahte pidi võtta. Ühtepidi oli mu mõtte supper, teistpidi, aga kes ei suudaks tulla toime tõenäosusega, et järgmine päev võib väga paha olla, nende jaoks see nii hea mõte pole ] (mina obv pidasin seda järgmine päev NUTS Ideeks.)

                              Redi, stedi, Go!

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Seesama laul, kuigi mingi suht kõva remix versioon mängis, kui astusime esimesse klubisse sisse. See oli raudselt klubi, kus kõik olid paugu all, sest muusika oli ulme, ja ei näinud mina kedagi seal niisama istumas, vaid reiviti nagu duraselli jänkud :D lool. Ega seal kaua olnudki, sai paar drinki võetud ja minema mindud, sest kuidagi ei fitinud sealse 'kliimaga'

                              Astusime tagasi tänavale, ja ma ütlesin, et jätame need klubid vahele praegu, ehk millalgi hiljem lähme, et võtame praegu kõiksugu Baarid ette.
                              Järgnev oli suht drinkmaraton. Me hakkasime järjest käima streedi baare läbi. Ühes olime 20 min, siis teise jne. Vahepeal joinisid meie retkega mingid kaks kohaliku tüdrukut ja üks tüdruk, kuskil ma ei tea kust.. euroopast ehk.. ma ei tea, ei mäleta. Järgnevas paaris baaris kadusid kõik kuskile eri suundadesse ära.
                              Mingi hetk me võtsime takso ja läksime hotelli. (rahavarusid täiendama) kuna ilmselgelt õlu ei istunud ja oli vaja kõige ulmelisemaid kokteile tellida koguaeg.

                              Hotellist välja astudes, mõtlesime, et pole mõtet minna walkingule, sest hotellist välja astudes oli mõlemal poolel tänav baarid üksteise otsas kinni. Mõtlesime, et walkingule lähme siis, kui tahame klubi'Highfeelinguga joinida.
                              Niisiis hakkasime baare järjest läbi kammima. Ühes mõned joogid mõned suitsud ja edasi. Kuidagi ei istunud meile üksi koht.
                              Siis sattusime kuidagi vaatama mingisse baari mingit transade laulu/tantsu showd, mis iseenesest oli väga huvitav tegelt. Sellesuhtes, et andekad poikad olid. Aga siiski otsustasime kuskile mujale minna, sest baar oli mingeid kahtlasi vendi täis, kes ila rippudes neid transapoisse vahtisid :D
                              Lõpuks satusime mingisse normaalsesse baari, kus oli hea musa, normaalne rahvas ja üldse äge olemine. Istusime lauda ja tellisime joogid. Just siis, kui arutasime, et võiks mingid tibid kõrvale saada, kõndisin meie laua juurde kaks tüdrukut ja küsisid, et kas võivad istuda, kuna kõik lauad olid kinni. Obv ei olnud meil selle vastu midagi.
                              Siis hakaks õhtu juba kiiresti arenema. Tuju tõusis joogid aina voolasid, kõik oli äge. Siis ütlesid tüdrukud, et lähme linna peale lõbutsema. Hmm? Vaatasime Vidiga üksteile otsa ja mõtlesime, et mis saakski meil selle vastu olla :D
                              Hüppasime tänavale, tüdrukutel oli mülemal oma rolle. Naiss. Hüppasime peale ja panime ajama. Ma ei teadnud kuhu me lähmegi või mis üldse saab, nemad sõitsid, meie vidariga ainult tiksusime neil taga.. Ühel hetkel olime kuskil kortermaja ees. Tüdrukud ütlesid, et lähme tuppa ja nad vahetavad riided siis välja tagasi. Mkey, ma ei saanud küll päris aru, miks vaja riideid vahetada, nad nägid niigi ilusad välja. L'äksime siis ülesse. Ülgelt lahe korter oli piffidel. Passisime suures toas kuniks need teises toast asjatasid. 10 min hiljem tulid sealt sellised piffid välja et :O Miniseelikud ja top vms.. mõtlesin, et kuidas nüüd rolleriga sõidame ^^ :D Siiski tuli välja, et nüüd pidime takso võtma :( :D Igatahes võtsime takso ja panime ksukile ajama, ma ei tea kuhu, tüdrukud andisd juhiseid. Meie lällasime Vidariga niisama tagaistmel ja libistasime topsist kokteile. Peaaegu oleks taksojuht välja visanud kuskil ei tea kus, sest lahtiste jookideg olime autos.
                              Kuskil me igatahes peatusime ja välja läksime. Mingi suht fääntsi klubi oli. Seal me panime pidu!
                              Ma nüüd täpselt ei tea miks, aga mingi hetk me olime rannas mingi paadi peal, et minna rannast eemal olevale Laevale. Seal pidavat mingi pidu olema. Me jõutsime laevani, kui midagi seal räägiti, meile obv arusaamatus keeles ja laevale me ei saanudki. Tähendab oleks saanud, aga mingi teemapidu oli, ja tüdrukud arvasid, et jamps. Mkey. Aitab teie järgi trallimisest. Nüüd ülten mina, et lähme walking streedile sinna klubisse kuhu mina tahan. Suundusime tagasi randa ja sealt võtsime takso. LAsime end viia walkinguni ja hüppasime välja. Tüdrukud siis küsisid, et kuhu klubisse lähme, ma siis ütlesin, et sinna kus me paar päeva tagasi vidariga olime :D Ombv ma ei mäletanud kus see täpselt seal tänaval oli, ja kui nad vidari kõsitlema hakkasid siis vidar teadis sama palju rääkida, kui mina :D
                              Meil oli suht naljakas, kuid ei tundunud, et tüdrukutel sama nalajaks oleks olnud :D Eniveis ütlesin siis, et vahet pole, lähme sinna kuhu te tahate või teada vms. Jõudsime mingi klubi ette, kui me Vidariga järsku kahekesi hõiskasime et 'Oh, that's the club' kui tüdrukut just tahtsid öelda, et siia nad tulla tahtsidki :D
                              Seal klubis me olime hommikutundideni. Nö, what happened in this club, stay's in this club vms. Suht totally fucking nuts oli eniveis.
                              Mingi hetk kadus pilt eest ära. Järgmine kord avasin silmad ja ma ei teadnud kus ma olen. Mingis suures suure voodiga magamistoas olin ja toosamune tüdruk ka kõrval. whuh, ju siis olen nende korteris. Tõusin ja läksin teise tuppa, aga vidari ma ei leidnud kuskilt. Mul oli nii raske olla, et ma ei oleks tahtnud küll minna kuskile otsima teda. Seeda läksin viskasin voodisse pikali, otsisin taskust Oma hotelli visiitkaardi ülesse, mis mul alati igaks juhuks kaasas oli, ja helistasin sinna, et küsida kas Vidar on toas. Sain teada, et olevat mingi tüdrukuga hommikul tulnud. Wiuh, sellega on siis korras.
                              Hakkasin edasi magama, ja ärkasin alles ühtupoolikul, kui too samune tüdruk mind äratas, öeldes esimese asjana mulle let let's go party, endale selline nägu ees ':D' Ma ei öelnud midagi vaid ajasin end püsti ja ütlesin, et lähen hotelli, vaatama mis mus õber teeb ja mis tal plaani. Muidugi oli tal põhjust akasa tulla muga, sest ta sõbranna oli ju minu sõbraga.

                              Ma ei jaksa enam. Btw, egas seal midagi erilist polnud rohkem. Üks päev pattayas veel trall ja kukerpall ja siis tasapisi kodupoole teele. EHks siis pattaya-bangkok-hong kong. Bangkokis oli üht teist tegevust samuti ka hong kongis. Ehk siis mingi aeg kirjutan sealtsetest tegevustest.

                              Comment

                              • KeRRRt
                                Grinder
                                • May 2009
                                • 774

                                #480
                                Re: Pokkeripro Taimaal

                                spämmivabrik nagu ma olen, aga pean mainima, et sinu teksti on äärmiselt mõnus lugeda.
                                väga tore seiklus. ootan järgmist "päeva" juba :D

                                Comment

                                Working...