Re: Pokkeripro Taimaal
Eem, ma ei mäleta, aga minuarust pidi küll uue viisal tegemisel märkima, millal ma 'plaanin' väljuda.. gad ma ei mäleta, mis teema seal oli, seega ei hakka pead andma..
Algselt postitas Kloonike







Comment