Pokkeripro Taimaal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • blah
    Jube Noob
    • Jul 2009
    • 185

    #331
    Re: Pokkeripro Taimaal

    kaua umbes aega läheb kui Namist tagasi taisse? mis arvad sellest plaanist muidu?

    pmst 2peale oleks odavam üür, huvitavam ka ma usun (lol).

    btw oled 19 ja juba nii palju reisikogemusi, wtf xD

    Comment

    • mkva
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1972

      #332
      Re: Pokkeripro Taimaal

      No kui ma nüüd lähen, siis ma planin ikka võtta väga vabalt, st ei mingeid kiirustamisi vms. Oled täpselt igalpool nii kaua kui tahan. Aga ma arvan, et sellest hetkest kui ma maandun Bangkoki, mööda maad tripin põhja, siis võtan ette laose ja peale seda vietnami, siis järgmine kord millal ma taimaale oma jala tõstan on ehk 2-3 kuu pärast :) ei tea ei tea, ei oska midagi arvata, see kõik on tundmatu maa minujaoks, mida ma ette võtta tahan..

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #333
        Re: Pokkeripro Taimaal

        No kui ma nüüd lähen, siis ma planin ikka võtta väga vabalt, st ei mingeid kiirustamisi vms. Oled täpselt igalpool nii kaua kui tahan. Aga ma arvan, et sellest hetkest kui ma maandun Bangkoki, mööda maad tripin põhja, siis võtan ette laose ja peale seda vietnami, siis järgmine kord millal ma taimaale oma jala tõstan on ehk 2-3 kuu pärast Smiley ei tea ei tea, ei oska midagi arvata, see kõik on tundmatu maa minujaoks, mida ma ette võtta tahan..
        Saan aru, et lähed üksi? Peaks mainima , et päris karm elukool tuleb sealt.

        Comment

        • mkva
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1972

          #334
          Re: Pokkeripro Taimaal

          Saan aru, et lähed üksi? Peaks mainima , et päris karm elukool tuleb sealt.
          Üksi ikka. Seda ma lähengi avastama :)

          Comment

          • blah
            Jube Noob
            • Jul 2009
            • 185

            #335
            Re: Pokkeripro Taimaal

            kuidas esimest korda üldse taisse sattusid??

            Comment

            • mkva
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1972

              #336
              Re: Pokkeripro Taimaal

              aasta 2009 algus oli, külm oli, ebemeeldiv.. jaa muidugi ka seiklusjanu :)

              Comment

              • mkva
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1972

                #337
                Re: Pokkeripro Taimaal

                Btw, see saar kuhu tais lõpuks tahan ennast sisse seada, pakub selliseid vaateid.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Ei ole kõik pildid sellest saarest, aga kriteeriumid mida ma taga ajan on sellised.

                Comment

                • blah
                  Jube Noob
                  • Jul 2009
                  • 185

                  #338
                  Re: Pokkeripro Taimaal

                  wtf ma nagu ei usu et selline koht üldse eksisteeribki. See on see kui ei ole oma jalgadega eestist kaugemale astunud veel.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #339
                    Re: Pokkeripro Taimaal

                    Ma netist Egiptuse pilte vaatasin aasta tagasi siis olid ka samasugused... Reaalsus veidi teine :D

                    Comment

                    • mkva
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1972

                      #340
                      Re: Pokkeripro Taimaal

                      Algselt postitas Codecci
                      Ma netist Egiptuse pilte vaatasin aasta tagasi siis olid ka samasugused... Reaalsus veidi teine :D
                      Aga ma olen juba käinud sealmaal, ma tean, et kohati juhtub, et ükski pilt pole seda edasi andnud, mida ma eest leinud olen. NT Koh phangan, see oli lihtsalt totally nuts mis ilu ma nägin.

                      Comment

                      • mkva
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1972

                        #341
                        Re: Pokkeripro Taimaal

                        Äkki joppab :D 13. jan loosimine.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #342
                          Re: Pokkeripro Taimaal

                          Algselt postitas mkva
                          Aga ma olen juba käinud sealmaal, ma tean, et kohati juhtub, et ükski pilt pole seda edasi andnud, mida ma eest leinud olen. NT Koh phangan, see oli lihtsalt totally nuts mis ilu ma nägin.
                          Ma mõtlesin Egiptuse all, et peldik on. Ei arva sama Tai kohta tho :P

                          Comment

                          • mkva
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1972

                            #343
                            Re: Pokkeripro Taimaal

                            Algselt postitas Codecci
                            Ma mõtlesin Egiptuse all, et peldik on. Ei arva sama Tai kohta tho :P
                            Sellega seoses tuli meelde, et enne kui taiise läksin pidin hoopis egiptusesse minna. Ma tänan oma mõistust, et ma nii loll polnud :D

                            Comment

                            • mkva
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1972

                              #344
                              Re: Pokkeripro Taimaal

                              Kui keegi peaks kunagi kuskile miljonisaatesse minema ja olete väga edukas, ning viimase kõsimus juures..

                              Mida see tähendab ?

                              Kgrunthep mahanakhon amonratanakosin mahintara ayuthaya mahadilok popnopparat ratchathani burirom udomratanakosin mahasathan amonpiman avatansathit sakkathattiya witsanukamprasit

                              Võite enesekindlusega vastata
                              a) Bangkok's offical name

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #345
                                Re: Pokkeripro Taimaal

                                Algselt postitas mkva
                                No kui ma nüüd lähen, siis ma planin ikka võtta väga vabalt, st ei mingeid kiirustamisi vms. Oled täpselt igalpool nii kaua kui tahan. Aga ma arvan, et sellest hetkest kui ma maandun Bangkoki, mööda maad tripin põhja, siis võtan ette laose ja peale seda vietnami, siis järgmine kord millal ma taimaale oma jala tõstan on ehk 2-3 kuu pärast :) ei tea ei tea, ei oska midagi arvata, see kõik on tundmatu maa minujaoks, mida ma ette võtta tahan..
                                kust sul pappi peale voolab ja nii palju vaba aega on?
                                väga hea elu biitimine
                                respekk

                                Comment

                                Working...