Re: Pokkeripro Taimaal
Nüüd oli ainult üks mõte peas, vaatasin sinna natuke kaugemale vasakule, kus need rannaklubid olid.. kell oli juba päris õhtus, rahvas kogunes, muusika valjenes, jesh, ma tean mida tegema pean. Tõusin püsti ja seadsin oma sammud klubide poole..
Valikut oli. Kõige esimene klubi oli selline, rohkem tsillout pleiss. Teine klubi oli baariga ja rannas olevate suurte kõlarite.. peaaegu, aga mitte see mida mina otsin. Kolmas klubi oli täpselt see mida ma vajasin, sain sellest esimsel sekundil aru. Selle bar/club nimi oli Delphin, küll aga jäi mul natuke kripeldama, et see ei olnud kõigest Delphin, et midagi oli veel, aga see selleks, see ei muuda nigunii midagi.
See koht oli mega. Oli selline oma katusealune, kus all siis oli nö baar ja kõlarid ja muus süsteem oli kõik rannaliiva, samuti tantsiti ka rannas. Kuigi mingi madal platvorm oli ka siiski, sest täitsa liivas oleks vähe raske tantsida. Vetsud asusid kuskil taga, sinna kaine peaga ei ole mõtet minna, sest kõik see koht ujub seal teadagi millest, aga peale mõningaid raunde on väga savi. Ja Btw, sealsed raundid pole mingid pitsid või purk õllet.. Selleni jõuan. Vahepeal tegin veel tutvust pea baarmeniga ja tema sõpradega. Kolm kutti, põhibro kellega terve sealoleku aja hästi läbi sain, tuli Cambodiasse neli aastat tagasi Canadast ja hakkas nii meeldima, et jäigi sinna. Teise kahe venna stoorit ma teada ei saanud. Väheke jutustatud, mõned õlled joodud ja saabuski see õige aeg..
Boom! Volüüm keerati punasesse, klubimuss võttis rannal pöördeid ülesse, ning koheselt oli näha kuidas rahvast hakkas voolama. Jeah, ma hakkasin feelima seda. Ei läinud kaua aega mööda, kui minu kõrvale istus üks kohalik tüdruk, ning tellis endale dringi. Mul muidugi sarv soe juba, vaja juttu tegema hakkata. Nii me seal istusime, jõime ja jutustasime ja mida aeg edasi seda rohkem võttis pidu pöördeid. Ühel hetkel avastasingi platvormil ülejäänud rahvaga tantsimas. Jooki sai aina rohkem ja rohkem endale sisse kallata. Vahepeal hakkas asi tsipa ära vajuma, kuid sellele leidsin lahenduse. Läksin vähe peost eemale, viskasin riided seljast ja käisin ujumas (ma polnud ainuke) minusuguseid noori rändureid, kes tulid samale mõttele, oli mitmeid. Pool tundi ja super värske olemine jälle. Let’s rock! Läksin tagasi klubibaari, ja nüüd siis tellisin baarbeni soovitusel endale nende ‘shoti’ lol see on siis selline väike ämbrike, kuhu kallatakse sada erinevat asja kokku + lõppuks visatakse mingi taimeke sisse. Üldiselt tulemus on selline, et kõik see alkomix lööb täiega pähe ja see taimeke hoiab sind samal ajal ergsana. Sealt edasi ma väga ei mäleta, tean seda, et pidu võttis aina meeletumaid pöördeid. Just super fun.
Omalegi märkamatult avastasin üks hetk, et valgeks hakkab minema. Rahvast oli ka suht väheseks juba jäänud. Siinkohal ütlesingi kõigile head und, ning kakerdasin oma ‘elupaika’ tuppa jõudes vajusin, kui sült ja jäin insta magama.
Oma kaheksa tundi hiljem tegin silmad lahti, kerge ehmatus, sest esimene mõtte käis läbi kus ma olen ? Ent hetkega lõi nägu naerule ja seda mitmetel põhjustel. Esiteks mitte mingit pohmakat, teiseks ma teadsin, et mul on toast välja astudes rõdu, otse vaatega merele. Hüppasingi voodist välja, ning kakerdasin bokserite peal toast välja rõdule. OMFG kui hea tunne see oli. Sooja oli umbes 35 kraadi, tuul oli õhkõrn, meri peaaegu täiesti sile, ning palmilehed õrnalt mu rõdu kohal lehvimas. See oli üks parimaid ärkamisi mu elus..
Mul on tohutult aeg nüüd, et tutvuda kõigega..
To be continued..
Nüüd oli ainult üks mõte peas, vaatasin sinna natuke kaugemale vasakule, kus need rannaklubid olid.. kell oli juba päris õhtus, rahvas kogunes, muusika valjenes, jesh, ma tean mida tegema pean. Tõusin püsti ja seadsin oma sammud klubide poole..
Valikut oli. Kõige esimene klubi oli selline, rohkem tsillout pleiss. Teine klubi oli baariga ja rannas olevate suurte kõlarite.. peaaegu, aga mitte see mida mina otsin. Kolmas klubi oli täpselt see mida ma vajasin, sain sellest esimsel sekundil aru. Selle bar/club nimi oli Delphin, küll aga jäi mul natuke kripeldama, et see ei olnud kõigest Delphin, et midagi oli veel, aga see selleks, see ei muuda nigunii midagi.
See koht oli mega. Oli selline oma katusealune, kus all siis oli nö baar ja kõlarid ja muus süsteem oli kõik rannaliiva, samuti tantsiti ka rannas. Kuigi mingi madal platvorm oli ka siiski, sest täitsa liivas oleks vähe raske tantsida. Vetsud asusid kuskil taga, sinna kaine peaga ei ole mõtet minna, sest kõik see koht ujub seal teadagi millest, aga peale mõningaid raunde on väga savi. Ja Btw, sealsed raundid pole mingid pitsid või purk õllet.. Selleni jõuan. Vahepeal tegin veel tutvust pea baarmeniga ja tema sõpradega. Kolm kutti, põhibro kellega terve sealoleku aja hästi läbi sain, tuli Cambodiasse neli aastat tagasi Canadast ja hakkas nii meeldima, et jäigi sinna. Teise kahe venna stoorit ma teada ei saanud. Väheke jutustatud, mõned õlled joodud ja saabuski see õige aeg..
Boom! Volüüm keerati punasesse, klubimuss võttis rannal pöördeid ülesse, ning koheselt oli näha kuidas rahvast hakkas voolama. Jeah, ma hakkasin feelima seda. Ei läinud kaua aega mööda, kui minu kõrvale istus üks kohalik tüdruk, ning tellis endale dringi. Mul muidugi sarv soe juba, vaja juttu tegema hakkata. Nii me seal istusime, jõime ja jutustasime ja mida aeg edasi seda rohkem võttis pidu pöördeid. Ühel hetkel avastasingi platvormil ülejäänud rahvaga tantsimas. Jooki sai aina rohkem ja rohkem endale sisse kallata. Vahepeal hakkas asi tsipa ära vajuma, kuid sellele leidsin lahenduse. Läksin vähe peost eemale, viskasin riided seljast ja käisin ujumas (ma polnud ainuke) minusuguseid noori rändureid, kes tulid samale mõttele, oli mitmeid. Pool tundi ja super värske olemine jälle. Let’s rock! Läksin tagasi klubibaari, ja nüüd siis tellisin baarbeni soovitusel endale nende ‘shoti’ lol see on siis selline väike ämbrike, kuhu kallatakse sada erinevat asja kokku + lõppuks visatakse mingi taimeke sisse. Üldiselt tulemus on selline, et kõik see alkomix lööb täiega pähe ja see taimeke hoiab sind samal ajal ergsana. Sealt edasi ma väga ei mäleta, tean seda, et pidu võttis aina meeletumaid pöördeid. Just super fun.
Omalegi märkamatult avastasin üks hetk, et valgeks hakkab minema. Rahvast oli ka suht väheseks juba jäänud. Siinkohal ütlesingi kõigile head und, ning kakerdasin oma ‘elupaika’ tuppa jõudes vajusin, kui sült ja jäin insta magama.
Oma kaheksa tundi hiljem tegin silmad lahti, kerge ehmatus, sest esimene mõtte käis läbi kus ma olen ? Ent hetkega lõi nägu naerule ja seda mitmetel põhjustel. Esiteks mitte mingit pohmakat, teiseks ma teadsin, et mul on toast välja astudes rõdu, otse vaatega merele. Hüppasingi voodist välja, ning kakerdasin bokserite peal toast välja rõdule. OMFG kui hea tunne see oli. Sooja oli umbes 35 kraadi, tuul oli õhkõrn, meri peaaegu täiesti sile, ning palmilehed õrnalt mu rõdu kohal lehvimas. See oli üks parimaid ärkamisi mu elus..
Mul on tohutult aeg nüüd, et tutvuda kõigega..
To be continued..
TC
Comment