Jõulukingid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kris
    Grinder
    • Mar 2009
    • 860

    #1

    Jõulukingid

    Millega hellitate end sel jõuludel? Või mida toredat kingite teistele?




    äkki saab keegi siit mõne hea mõtte, mida kinkida/osta


  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #2
    Re: Jõulukingid

    ostsin endale uue telefoni. naisega lähme spasse. venda harin - ostan talle shumacheri raamatu. iizi
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #3
      Re: Jõulukingid

      Raamatud on alati toredad kingid.

      teema sõltub saaja huvidest, minule näiteks meeldivad väga kokaraamatud, kingin ise ka neid kõigile, keda vähegi tean, et neil natu huvi selle teema vastu.

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #4
        Re: Jõulukingid

        kingin raamatuid viimasel ajal palju. Raamatupoed on huvitavaid raamatuid viiki täis. astud korra sisse ja ei saa arugi, kui 2h möödas.
        naine sai Delli läpaka jõuludeks.

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #5
          Re: Jõulukingid

          Algselt postitas nomerlot
          Raamatud on alati toredad kingid.

          teema sõltub saaja huvidest, minule näiteks meeldivad väga kokaraamatud, kingin ise ka neid kõigile, keda vähegi tean, et neil natu huvi selle teema vastu.
          +1 hea raamat kulub alati ära.
          Ja endale meeldivad kah koka raamatud kuigi keegi neid mulle ei ole kinkinud pean ise ostma. Päris palju juba teisi

          Comment

          • eddi
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1200

            #6
            Re: Jõulukingid

            olen märganud et eesti pokkerimängijad on üldse päris suured kokapoisid

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #7
              Re: Jõulukingid

              Algselt postitas eddi
              olen märganud et eesti pokkerimängijad on üldse päris suured kokapoisid
              Tead, kokkamine ja pokker on päris sarnased.

              - Need, kes teemast midagi ei tea, arvavad tihti, et outcome on puhas gambling
              - Kes asja vähe lähemalt uurib, saab aru, et tegemist peamiselt oskuse ja üsna vähe õnnega
              - Mõlemad on tegevused, mis vajavad süsteemset lähenemist. Kes sellest aru saab, saab päeva lõpuks ka üldiselt kõhu täis
              - Mõlemad on tegevused, mis õige mindsetiga pole nüri kohustus, vaid hariv meelelahutus ja eneseteostus
              - Sellega regulaarselt 8+ tundi päevas tegelemine käib siiski enamikel üle jõu
              - Väiksed coolerid käivad mõlema tegevuse juurde.

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #8
                Re: Jõulukingid

                Algselt postitas nomerlot
                Tead, kokkamine ja pokker on päris sarnased.

                - Need, kes teemast midagi ei tea, arvavad tihti, et outcome on puhas gambling
                - Kes asja vähe lähemalt uurib, saab aru, et tegemist peamiselt oskuse ja üsna vähe õnnega
                - Mõlemad on tegevused, mis vajavad süsteemset lähenemist. Kes sellest aru saab, saab päeva lõpuks ka üldiselt kõhu täis
                - Mõlemad on tegevused, mis õige mindsetiga pole nüri kohustus, vaid hariv meelelahutus ja eneseteostus
                - Sellega regulaarselt 8+ tundi päevas tegelemine käib siiski enamikel üle jõu
                - Väiksed coolerid käivad mõlema tegevuse juurde.
                väga hea tekst :D

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #9
                  Re: Jõulukingid

                  Algselt postitas rohelinekonn
                  väga hea tekst :D
                  +1

                  nagu väga väga hea....

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #10
                    Re: Jõulukingid

                    Üks naistuttav kinkis mulle eile teepuru nimega "mustikamõnu". Väga maitsev kingitus.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #11
                      Re: Jõulukingid

                      Kokkamine on poulaarseks saanud, jah.

                      Endal on ka 2 Jamie Oliveri raamatut ostetud kinkimiseks.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #12
                        Re: Jõulukingid

                        Kokkamisest rääkides, siis täna ostsin kingituseks selle http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?170889

                        Pole eriline kokaraamatute fänn, aga mulle hakkab see endale juba meeldima.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #13
                          Re: Jõulukingid

                          Algselt postitas Pahvak
                          Üks naistuttav kinkis mulle eile "mustikamõnu". Väga mõnus kingitus.
                          FYP

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #14
                            Re: Jõulukingid

                            :)
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #15
                              Re: Jõulukingid

                              käisin ostsin täna jõulukingid ära. Enamus asju sain raamatu poest kätte.
                              Leidsin hunniku raamatuid muidugi lisaks mis endale tahaks aga selleks raha ei olnud kui miski 10k eeke üle on siis või minna ostma.


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              Working...