Re: Väga naljakad lingid
M6eldes vaid sinule...proovin sulle sinu multi-faili sammhaaval lahti seletada
1.lapsed - jah, lapsed f2nnavad bieberit, boohoo. v2iksemad lapsed f2nnavad teletupse. Ja mis nyyd siis saab?
2.toetasid v2hiravi - siis kindlasti tasub ju maha teha jah.
3.naljakatesse linkidesse - yeaaaaaaa, about that, see ei olnud naljakas.
4.tartlastest - oletame, et nad isegi poleks olnud lapsed, vaid t2iskasvanud. Sina teed nende puhul yldistuse kogu tartlaste kohta. see on suht fail. ahjaa, sa ju v6tsid oma s6nad tagasi, et unustame 2ra, sinu suhtumine tartu inimestesse muutus t2ielikult...tagasi endiseks. yeah.
btw, nad ei olnud talendisaates.
i am not kidding you.
M6eldes vaid sinule...proovin sulle sinu multi-faili sammhaaval lahti seletada
Algselt postitas lebovend
Vaata postitust
2.toetasid v2hiravi - siis kindlasti tasub ju maha teha jah.
3.naljakatesse linkidesse - yeaaaaaaa, about that, see ei olnud naljakas.
4.tartlastest - oletame, et nad isegi poleks olnud lapsed, vaid t2iskasvanud. Sina teed nende puhul yldistuse kogu tartlaste kohta. see on suht fail. ahjaa, sa ju v6tsid oma s6nad tagasi, et unustame 2ra, sinu suhtumine tartu inimestesse muutus t2ielikult...tagasi endiseks. yeah.
btw, nad ei olnud talendisaates.
i am not kidding you.
Comment