IRwwwwwww, kas tõesti nii tundlik on see airbag või on mingi lavastatud. Jube andekas, mersu vend oli suht uimane seal autos, mingi 100 aastane tädi näitas mersu vennale koha kätte ;D
IRwwwwwww, kas tõesti nii tundlik on see airbag või on mingi lavastatud. Jube andekas, mersu vend oli suht uimane seal autos, mingi 100 aastane tädi näitas mersu vennale koha kätte ;D
See suht old video, ise olen ka mõelnud, kas asi oli lavastatud või toimus päriselt, aga hästi sai ownitud küll :D
IRwwwwwww, kas tõesti nii tundlik on see airbag või on mingi lavastatud. Jube andekas, mersu vend oli suht uimane seal autos, mingi 100 aastane tädi näitas mersu vennale koha kätte ;D
Airbagiga näkku saamine pidi olema väga jube. Kui libedasõidul käisime, siis räägiti ja too jõud, millega airbag välja lendab pidi võrduma sellega, et Mart Poom paneb sulle 1/2 jõuga jalaga näkku. Poleks eriti meeldiv tunne ju või mis ning isegi turskema mehe peaks korraks pea virvendama võtma
Comment