*** Naljakate/huvitatavate videode ja linkide teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #1051
    Re: Väga naljakad lingid

    Algselt postitas K2snakas
    6pi 2ra
    Epic fail kaklus IMO

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #1052
      Re: Väga naljakad lingid

      Algselt postitas kardpleier
      kuidas muidu lingi asemel panna nii, et saab siin vaadata?
      paned oma youtube lingi nende vahele [youtube][/youtube]

      Comment

      • KeRRRt
        Grinder
        • May 2009
        • 774

        #1053
        Re: Väga naljakad lingid

        copy right by my jesus pilot " kui sa paned rusikad käiku, oled juba kaotanud" (nl200 playmoney regular)

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #1054
          Re: Väga naljakad lingid

          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fXT3Sma4-rg[/youtube]

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #1055
            Re: Väga naljakad lingid

            «Selgeltnägijate tuleproovi» viimasele salvestusele saabus skandaalse mainega endine vang Indrek koos oma värske pruudi Ingaga. Paarikese etteaste tekitas meie lugejate seas suurt elevust ning tõstatas hulga põnevaid küsimusi. Nüüd on Indrek ja Inga nõus lahkelt teie küsimustele ka vastama.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1056
              Re: Väga naljakad lingid

              tramaivõi.. see tüüp on ikka täielik debiilik..

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1057
                Re: Väga naljakad lingid

                looool ..tark poiss

                Comment

                • Lutzky
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1829

                  #1058
                  Re: Väga naljakad lingid

                  Üks äge komm:
                  Tiina 23.11.2009 16:27

                  täitsa persses kaader...... sõna otseses mõttes :D:D:D:D

                  Samalt IP-aadressilt on siin varem kommenteerinud ka Tiina(16:24).

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #1059
                    Re: Väga naljakad lingid

                    Algselt postitas Rage
                    Mm, ma ei saa aru mille üle siin naerda. Ma ise oleks obv pinge all täpselt samamoodi vastanud, Astrid Lindgreni tegelast ega Ivo Linna laulu ei oskaks siiamaani öelda.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1060
                      Re: Väga naljakad lingid

                      Algselt postitas Codecci
                      Mm, ma ei saa aru mille üle siin naerda. Ma ise oleks obv pinge all täpselt samamoodi vastanud, Astrid Lindgreni tegelast ega Ivo Linna laulu ei oskaks siiamaani öelda.
                      njahh lindgreni raamatu tegelaseks oleks Nils Holgerssoni öeld.. Ivo Linna lauluks oleks vast Käes on suvi vms pakkunud.

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #1061
                        Re: Väga naljakad lingid

                        Algselt postitas Rage
                        njahh lindgreni raamatu tegelaseks oleks Nils Holgerssoni öeld.. Ivo Linna lauluks oleks vast Käes on suvi vms pakkunud.
                        Irw, no ega sa indrekust parem pole oma Nils Holgerssoniga. Hulkur Rasmus ja Kikkilips ju oleks.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1062
                          Re: Väga naljakad lingid

                          Algselt postitas Pumper
                          Irw, no ega sa indrekust parem pole oma Nils Holgerssoniga. Hulkur Rasmus ja Kikkilips ju oleks.
                          seda küll, aga ma ei roni ka kuskile saadetesse või meediasse targutama.. et võiks mingi lapse moodi asi tulla vms..

                          Comment

                          • Sass
                            Bännitud
                            • Dec 2008
                            • 1889

                            #1063
                            Re: Väga naljakad lingid

                            Algselt postitas Codecci
                            Mm, ma ei saa aru mille üle siin naerda. Ma ise oleks obv pinge all täpselt samamoodi vastanud, Astrid Lindgreni tegelast ega Ivo Linna laulu ei oskaks siiamaani öelda.
                            +1 ise ka algul vaatasin seda saadet kui oli et wtf kui loll mees aga kui syvenesin oskasin aint vastata 2le kysimusele 2 eri vastust...

                            Comment

                            • kivisaba
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2514

                              #1064
                              Re: Väga naljakad lingid

                              sellepärast te kõik p*rsse kukkunud degenid oletegi >:(



                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #1065
                                Re: Väga naljakad lingid


                                [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=43L1IR5qHIU[/youtube]

                                Comment

                                Working...