Fantasy NBA teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #91
    Re: Fantasy NBA teema

    LenC sa update viitsid ka teha?

    Comment

    • Aadu
      Õpihimuline Mängur
      • Apr 2009
      • 326

      #92
      Re: Fantasy NBA teema

      Tundub, et mäng on läbi? Mina ja Taipu oleme ainukesed kes veel mängijaid vahetame.

      FRAN dropped Chris Paul*, Nor to W

      Keegi droppis Pauli, sest ta on veel paar nädalat vigastatud? Palju õnne.

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #93
        Re: Fantasy NBA teema

        Mina mängin veel. Vahetustest pole siiani huvitatud olnud.

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #94
          Re: Fantasy NBA teema

          Algselt postitas Aadu Vaata postitust
          FRAN dropped Chris Paul*, Nor to W
          See ei ole tegelikult naljakas, sest sama meeskond tegi ka ühe täiesti ajuvaba tehingu. Mina olin kahjuks üks väheseid, kes seda vetoda püüdis ja nii ta läbi läkski.

          Kui nüüd aga selline mängijatest loobumine toimub, siis...

          Üldiselt teeksin lencile ettepaneku too meeskond sulgeda ja CP talle tagasi tõsta. Muidu otsustab keegi veel oma sõbrale teene teha ja parimad velled välja visata või teeb seda tüdimusest. Igatahes ei sobi selline käitumine absoluutselt sellisese mängu.

          Comment

          • KK074213
            Julm Donk
            • Jan 2009
            • 43

            #95
            Re: Fantasy NBA teema

            Nalja teete? Mul ei ole ole kuu/kuu poolteist vigastatud Paulist mingit kasu, kui ma tahan, et mul oleks mingitki võimalust võita. Selle aja sees on mul parem võtta keegi, kes mulle ka reaalselt kasu toob.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #96
              Re: Fantasy NBA teema

              Algselt postitas KK074213 Vaata postitust
              Nalja teete? Mul ei ole ole kuu/kuu poolteist vigastatud Paulist mingit kasu, kui ma tahan, et mul oleks mingitki võimalust võita. Selle aja sees on mul parem võtta keegi, kes mulle ka reaalselt kasu toob.
              Ja kuidas sind too mängijate vahetamine aitas?

              Comment

              • KK074213
                Julm Donk
                • Jan 2009
                • 43

                #97
                Re: Fantasy NBA teema

                Sain assiste juurde, mida mul vaja oli. Hea küsimus.

                EDIT: Ma ei näe mingisugust põhjust, miks peaks mu meeskonna sulgema või sellele üldse isegi mõtlema.
                Last edited by KK074213; 17.02.10, 11:13.

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #98
                  Re: Fantasy NBA teema

                  Vist on nii (matchup 18)

                  Kood:
                  TEAM                W  L  T GB
                  Pärnu Franchise     68 41 1 0
                  Team Aadu           67 42 1 1
                  Tallinna Kapsauss   65 44 1 2
                  Tallinna Raha       58 52 0 10,5
                  Team lenC           54 56 0 14
                  Team ool            53 55 2 14,5
                  Team Gettofish      51 58 1 17
                  Team Godspeed       48 60 2 19,5
                  Team T              48 62 0 20,5
                  Team Heido24        38 72 0 30,5

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #99
                    Re: Fantasy NBA teema

                    Vist on nii (matchup 22)

                    Kood:
                    TEAM                W  L   T GB
                    Pärnu Franchise     99 54  1 0
                    Tallinna Kapsauss   94 58  2 4,5
                    Team Aadu           91 62  1 8
                    Team lenC           77 76  1 22
                    Team Gettofish      76 77  1 23
                    Tallinna Raha       76 78  0 23,5
                    Team ool            72 79  3 27
                    Team Godspeed       68 83  3 31
                    Team T              64 90  0 35,5
                    Team Heido24        51 103 0 48,5

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #100
                      Re: Fantasy NBA teema

                      kes võitis ja palju ma kandma pean, ma olen oma andmed suht ära kaotanud ja ei viitsi kontrollida hetkel?

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #101
                        Re: Fantasy NBA teema

                        ma puhkan ei ole viitsinud kokku lüüa ning lenc on üldse ära kadunud maamuna pealt, kuid ma pakun, et franchise võitis, sest vahe oli piisavalt suur.

                        Comment

                        • KK074213
                          Julm Donk
                          • Jan 2009
                          • 43

                          #102
                          Re: Fantasy NBA teema

                          Hei,

                          Top 3 jäi vist nii:

                          1. Pärnu Franchise W114 L61 T1
                          2. Team Aadu W106 L69 T1
                          3. Tallinna Kapsauss W105 L69 T2

                          Olen lenC-ile kaks kirja ka saatnud, kuid ei ole vastust saanud. Vaatasin ka, et ta pole 15. aprillist midagi postitanud ja seega arvasin, et tal kiire ning ootan.


                          Kaspar

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #103
                            Re: Fantasy NBA teema

                            mingihetk kaon mina jälle ära, anna oma kasutajanimi ja arvatav võidusumma, ma lähiajal proovin kontrollida laekunud rahadega siis

                            Comment

                            • KK074213
                              Julm Donk
                              • Jan 2009
                              • 43

                              #104
                              Re: Fantasy NBA teema

                              Saadan sõnumi sulle kohe.

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #105
                                Re: Fantasy NBA teema

                                Yo, sorry, olin maamunalt ära jah, saite korda? Ma katsun mingid lõplikud tulemused öö jooksul postitada.

                                Järgmise teeme enne hooaja algust, siis võib espn skoore lugeda :)

                                Comment

                                Working...