Re: Fantasy NBA teema
sorry veelkord :(
Ootame mu mailile vastuse ära, ehk ESPN viitsib aidata. Re-draftida samad mehed ja kõik need variandid tunduvad kole tüütud( sellist varianti ju pole, et LM saaks kuidagi manuaalselt tiimid paika panna? tunduks paras karistus :) )
sorry veelkord :(
Ootame mu mailile vastuse ära, ehk ESPN viitsib aidata. Re-draftida samad mehed ja kõik need variandid tunduvad kole tüütud( sellist varianti ju pole, et LM saaks kuidagi manuaalselt tiimid paika panna? tunduks paras karistus :) )


Comment