Fantasy NBA teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #16
    Re: Fantasy NBA teema

    ma vist fuckisin selle uppi, liiga palju variante, aga eks näis mis saab siis

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #17
      Re: Fantasy NBA teema

      Seal saab muidu mitu varianti ka valida, sellepärast ma selle seal tegingi :D Reede õhtu oli misclick minu poolt, ignorege seda vms.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #18
        Re: Fantasy NBA teema

        Aitäh, et viitsisite vastata, tuleb välja, et draft toimub selle nädala neljapäeval kell 21:00. Ainuke, kellele aeg ei sobi on taipupole, loodame, et suudab selle aja ikka kuidagi vabaks saada.

        Tabelis võib tunduda, et Spew-le ka ei sobi, aga paraku tegi ta misclicke, millest ta mind teavitanud on.

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #19
          Re: Fantasy NBA teema

          selleks ajaks peab sinna keskkonda sisse logima ma eeldan, eksju?

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #20
            Re: Fantasy NBA teema

            jah

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #21
              Re: Fantasy NBA teema

              eee, mai ole 25$ panust kuskil teatanud ega kannet teinud, aga sobib muidu.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #22
                Re: Fantasy NBA teema

                Algselt postitas ESTPatrick
                eee, mai ole 25$ panust kuskil teatanud ega kannet teinud, aga sobib muidu.
                ma readisin su ära lihtsalt

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #23
                  Re: Fantasy NBA teema

                  wut, 3kesi ainult prizepoolis?

                  Comment

                  • Aadu
                    Õpihimuline Mängur
                    • Apr 2009
                    • 326

                    #24
                    Re: Fantasy NBA teema

                    Kellele raha saata?

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #25
                      Re: Fantasy NBA teema

                      ESTPatrick pokerstarsis, kõik, kes tahavad shippida võiks $25 saata ikkagi, oleks lihtsam i guess

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #26
                        Re: Fantasy NBA teema

                        taipupole-le paraku draftiaeg ei sobi, seega peame leidma asendaja talle. Broneerin koha kasutajale 'gettofish'(kes algul sisse tahtis), kui ta südaööks pole vastanud, siis on koht vaba.

                        Comment

                        • Aadu
                          Õpihimuline Mängur
                          • Apr 2009
                          • 326

                          #27
                          Re: Fantasy NBA teema

                          Panin 25$ teele

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #28
                            Re: Fantasy NBA teema

                            Algselt postitas Aadu
                            Panin 25$ teele
                            minuni jõudnud pole


                            edit: xymelis-lt raha tulnud

                            Comment

                            • Aadu
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2009
                              • 326

                              #29
                              Re: Fantasy NBA teema

                              Nüüd peaks kohal olema

                              We have transferred USD 25.00 from your account to 'ESTPatrick' as per
                              your request.

                              Gettofish osaleb siis jah?

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #30
                                Re: Fantasy NBA teema

                                Hello lenCindahood,

                                We have transferred USD 25.00 from your account to 'ESTPatrick' as per your request.


                                Good luck to you both.

                                Regards,

                                PokerStars Cashier

                                Comment

                                Working...