Fantasy NBA teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #1

    Fantasy NBA teema

    Osalejate nimekiri:


    Aadu $25
    ESTPatrick $25
    Godspeed_EJ $25
    Heido24
    KK074213
    lenC $25
    MrRiver $25
    taipupole $25
    Supsti $25
    gettofish

    Liiga süsteem: Live snake draft, head to head each category

    Invited on saadetud, kontrollige seda maili, mis teil siin registreeritud on. Täna-homme proovige liigaga liitumine ära teha. Kui keegi ei taha osaleda, siis on nüüd viimane aeg öelda. Seniks võiks taipupole mu settingud üle vaadata ja mingi esmaspäeva/teisipäeva õhtu võiks juba drafti ära teha.

    edit: ja ehk oleks mugavam, kui kõik paneksid oma foorumikasutajanime võistkonna nimeks?
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #2
    Re: Fantasy NBA teema

    mina olen Tallinna Raha

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #3
      Re: Fantasy NBA teema

      Võib siis selle ka ära arutada, kes moneypoolis on ja kui palju eest. Teeks "winner-takes-all"

      Igaüks võib panna summa, mis ta heaks arvab, võib olla erinev kui teistel, saab ka mitu pooli teha(pokkerikeeles sidepotid :P )

      lenC - $25

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #4
        Re: Fantasy NBA teema

        Tahtsin veel seda öelda, et liigaga on võimalik veel täna ja homme liituda ka, peaasi, et teid paarisarv kokku tuleks(pakun, et 1 peaks siis sitoutima nädalas, kui paaritu arv on).

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #5
          Re: Fantasy NBA teema

          miks sinu nime taga ainult $ on

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #6
            Re: Fantasy NBA teema

            Sain end lõpuks regatud. Moneypoolis sees, 25$ sounds good ja winner takes all.

            Comment

            • Gettofish
              FPP Pro
              • Nov 2009
              • 259

              #7
              Re: Fantasy NBA teema

              Algselt postitas lenC
              Tahtsin veel seda öelda, et liigaga on võimalik veel täna ja homme liituda ka, peaasi, et teid paarisarv kokku tuleks(pakun, et 1 peaks siis sitoutima nädalas, kui paaritu arv on).
              Ma siis liituks kah.

              Comment

              • KK074213
                Julm Donk
                • Jan 2009
                • 43

                #8
                Re: Fantasy NBA teema

                Regatud, meeskond on Pärnu Franchise. Kui aga peab olema foorumi kasutajanimi, siis muudan ära.

                $25 ning winner takes all. Kuidas selle rahaga on? lenC, kogud enda kätte?

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #9
                  Re: Fantasy NBA teema

                  Pohh, jätke mis iganes nimed teil juba on.

                  Rahadega katsun kellegi teise escrowks leida (ESTPatrick näiteks), parajasti kogun ka neid jõuluannetusrahasid ja see oleks juba liigne mindfuck.

                  Comment

                  • heido24
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 402

                    #10
                    Re: Fantasy NBA teema

                    kes puudu on veel ? saaks homme 6htul drafti 2ra teha 2kki

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #11
                      Re: Fantasy NBA teema

                      taipupole ja Spewmonkey on puudu, mõlemaid just teavitasin. Homme õhtu tundub väga optimistlik, me peame kindlad olema, et kõigile aeg sobib.

                      Comment

                      • heido24
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2008
                        • 402

                        #12
                        Re: Fantasy NBA teema

                        jah nii ta on....mul endal ka tegelt homme 6htul kell 8 m2ng :)

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #13
                          Re: Fantasy NBA teema

                          täna vist drafti ei tee?!

                          selle nädala sees võiks siiski proovida: teisipäev - neljapäev sobivad kõik ajad.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #14
                            Re: Fantasy NBA teema

                            ei, täna ei tee, õhtupoole saan seda asja uurida, kes enne viitsib võib ise ka ära teha lehel http://www.doodle.com/ see oleks nagu küsitlus siis, mis ajad kõigile sobivad, vaja setida up, aga ma praegu busy

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #15
                              Re: Fantasy NBA teema

                              Iga osaleja sai PM-i lingiga, mis aitaks leida ühine drafti aeg. Ei hakanud seda siia panema, keegi kukub veel trollima meid :(

                              Comment

                              Working...