copy/paste ei tööta..

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1

    copy/paste ei tööta..

    stiaks tilti ajab.. cut töötab aga paste ei tööta..(ei oska öelda kas copy töötab)

    ideid???
  • olavike
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1269

    #2
    Re: copy/paste ei tööta..

    Ja mismoodi sa saad kindel olla, et cut töötab?

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #3
      Re: copy/paste ei tööta..

      Algselt postitas olavike
      Ja mismoodi sa saad kindel olla, et cut töötab?
      highlightitud osa kaob ära kui seda cutida.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #4
        Re: copy/paste ei tööta..

        hetkel jälle töötab -.-
        hetkel jälle töötab -.-

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #5
          Re: copy/paste ei tööta..

          järgmine kord pane siia: http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1780.0.html

          Comment

          Working...