Omaha Best Low

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yeah1000
    Räme Fish
    • Nov 2009
    • 7

    #1

    Omaha Best Low

    No ei saa aru kas sai teema õigesse kohta, aga küsimus järgnev:

    Vastasel rida käes, laual 4 5 6, minul A7. Vastasel ega laual A ega 7 ei olnud. Mina olin asjast aru saanud nii, et kui laual on kolm kaarti mis on erinevad ja väiksemad kui kaheksa, siis on võimalik ka best low. Miks A 4 5 6 7 ei anna best low?
  • kapiuksehing
    Julm Donk
    • Mar 2009
    • 33

    #2
    Re: Omaha Best Low

    ilmselt sa mängisid tavalist omahat(nagu ma pealkirjast välja loen), mitte omaha hi/lo.... või siis.. kuna vastasel oli rida ja vastasel ega laual seitset polnd siis tal oli käes rida 23456... mis on muuhulgas ka parem low kui sinu 4567

    Comment

    • yeah1000
      Räme Fish
      • Nov 2009
      • 7

      #3
      Re: Omaha Best Low

      Aga kas A ei lähe laual ja käes siis kõige madalama kaardina arvesse? Tegemist oli ikka kindlasti kohe hi/lo omahaga. A7 on ju antud juhul madalam kui 23 ?

      Comment

      • kapiuksehing
        Julm Donk
        • Mar 2009
        • 33

        #4
        Re: Omaha Best Low

        Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.

        Low käe lugemist alustatakse ikka kõrgemast kaardist su low oli A4567 ja tal 23456 tal kuus kõrge sul seitse kõrge.

        Comment

        • yeah1000
          Räme Fish
          • Nov 2009
          • 7

          #5
          Re: Omaha Best Low

          Okei, selge. Seda ma ei teadnud, et kõrgemast lugema hakatakse :)

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #6
            Re: Omaha Best Low

            mix seda m2ngu ennem üldse m2ngid kui pole omale kätetugevusi selgeks teinud?:O

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7
              Re: Omaha Best Low

              Algselt postitas K2snakas
              mix seda m2ngu ennem üldse m2ngid kui pole omale kätetugevusi selgeks teinud?:O
              nii õpitakse mäng selgeks :D

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #8
                Re: Omaha Best Low

                njh seljuhul l2heb m2ngu 6ppimine liiga kalliks vast:D

                Comment

                • yeah1000
                  Räme Fish
                  • Nov 2009
                  • 7

                  #9
                  Re: Omaha Best Low

                  Mängisin freerolli Sain 8000 mängija hulgast isegi 11 koha ja 1euro ilma reegleid mõistmata

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #10
                    Re: Omaha Best Low

                    Äss tee peas number üheks ja loe oma low numbrina kokku, angu 7654A on seitsekümmend kuus tuhat viissada nelikümmend üks (kui kirjutasin õigesti numbri. Spellimine igas keeles probleem.) 23ga kuuskümmend viis tuhat nelisada kakskümmend kolm. Kiirem kontroll

                    Comment

                    • yeah1000
                      Räme Fish
                      • Nov 2009
                      • 7

                      #11
                      Re: Omaha Best Low

                      Tekkis uus küsimus: nimelt selle pildi kohta -> link: http://www.upload.ee/image/313253/Clipboard02.jpg


                      Kuidas mul üldse parim madal käsi moodustuda sai, 2 on laual ja see peaks ju minu käes oleva 2 väärtuse ära nullima? Järele jääks 863A ehk neli kaarti mis ei ole best lowks piisav...

                      Reeglites kirjas nii: "Madal kombinatsioon ei tohi sisaldada paarduvaid kaarte" link -> http://ee.pokernews.com/pokkerireeglid/omaha-hi-lo.htm

                      Comment

                      • kuco
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1910

                        #12
                        Re: Omaha Best Low

                        Algselt postitas yeah1000
                        Tekkis uus küsimus: nimelt selle pildi kohta -> link: http://www.upload.ee/image/313253/Clipboard02.jpg


                        Kuidas mul üldse parim madal käsi moodustuda sai, 2 on laual ja see peaks ju minu käes oleva 2 väärtuse ära nullima? Järele jääks 863A ehk neli kaarti mis ei ole best lowks piisav...

                        Reeglites kirjas nii: "Madal kombinatsioon ei tohi sisaldada paarduvaid kaarte" link -> http://ee.pokernews.com/pokkerireeglid/omaha-hi-lo.htm
                        Kasutas kahte enda käes olevat madalat kaarti ja laualt kolm. Täpselt nagu on highlightitud pildil

                        Comment

                        Working...