Käekella ostmine usast, kellegil kogemusi?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #1

    Käekella ostmine usast, kellegil kogemusi?

    Plaan osta käekell amazonist või sarnasest asutusest ja oleks pro kui keegi teaks kui kiiresti asi toimub ja milliseks kujunevad umbes lisakulud (eelkõige mõtlen tollimaksu)



  • zyxxx
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 453

    #2
    Re: Käekella ostmine usast, kellegil kogemusi?

    Ma olen kasutanud www.netikuller.ee teenuseid. Ei pea ise pead murdma eriti.

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #3
      Re: Käekella ostmine usast, kellegil kogemusi?

      ma ostsin austraaliast endale mõttetult kalli käekella, mis on muidugi ilus ja tugev ja peab vastu, aga kuna pärnus ainult edasimüüjaid ja teenindust pole ja soovitati patareid vahetada ainutl tallinas, maaletooja juures, et saab sama patarei sisse ja kõik garantii jääb kehtima ja ei pea kartma, et mõni jubb kaob jms. Ta vedas ka peaaegu aasta selle küttega kahte kella, ehk twin gear. Nüüd mul kell, mis ilus, aga seisab, sest pole enne dets algust vist tallinnasse asja ja ilma saan ka elatud.



      et, mis ma öelda tahan, et vaata, kas kodulinnas ei ole midagi samas hinnaklassis, mis sul see osta, et pärast saad garantiid ja kvaliteeti, või proovi kuskilt eriti korralikust kellapoest endale tellida lasta, siis ka ehk mingi tarbjakaitse seadus rakendub sulle.

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #4
        Re: Käekella ostmine usast, kellegil kogemusi?

        Algselt postitas zyxxx
        Ma olen kasutanud www.netikuller.ee teenuseid. Ei pea ise pead murdma eriti.
        Ei pea pead murda tõesti, aga see käibemaks on ikka liiga hull, mis lisaks tuleb maksta. Ja seal on veel mingeid tasusid.

        Kõige parem on kui sul on mingi sõber-tuttav, kellel sugulane või keegi usas ja saadab niisama pakina sulle.

        Comment

        • iffikas
          Räme Fish
          • Oct 2008
          • 18

          #5
          Re: Käekella ostmine usast, kellegil kogemusi?

          Kannata natuke selle asjaga.



          Algselt postitas zyxxx
          Ma olen kasutanud www.netikuller.ee teenuseid. Ei pea ise pead murdma eriti.
          Samas kui ise natuke pühenduda ja maili teel võidelda, siis saab enamus kohtadest väga edukalt asju tellitud
          tunduvalt odavamalt kui läbi sellise vahendaja. Samas kui raha on, siis miks mitte . . .

          Cheers !

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #6
            Re: Käekella ostmine usast, kellegil kogemusi?

            Jah kõige mõistlikum on läbi mõne sõbra, kes elab USAs, seega mehed otsige endale USA-st pokkerisõpru ;D Paljudel kaupadel on piirangud üldse peal, et euroopasse ei tohi saata jne. Huvitav on veel see, et kui kauba tellid, siis USAs visatakse see pakk lihtsalt uksetaha isegi, kui seal midagi kallimat sees on. Ise sain läbi sõbra hokiuisud ligi 4000 krooni odavamalt, täiesti sick, et peame iga asja eest 3x rohkem maksma.

            Comment

            Working...