Re: Mäng: Mis filmiga on tegemist
Sama siin, paljude filmide puhul pole nimegi kuulnud ja pildid on ikka täiesti tundmatud.
Aga ma täielik võhik ka ja pole vist aasta aega ühtegi filmi kuskilt tõmmanud ja viimasest kinos käigust on väga palju aega möödas.
Algselt postitas pikk28
Aga ma täielik võhik ka ja pole vist aasta aega ühtegi filmi kuskilt tõmmanud ja viimasest kinos käigust on väga palju aega möödas.


Comment