Re: Mäng: Mis filmiga on tegemist
Damn. Õige vastus! Kellel ei vea filmimängus, veab pokkerifoorumi HU lahingus. 
EDIT: Sunrise on õige ja ka minu üks suuri lemmikuid.
Algselt postitas pastilaa
Vaata postitust

EDIT: Sunrise on õige ja ka minu üks suuri lemmikuid.


Comment